Novinky

 • Huben – měsíc ztracených kil

  Huben – měsíc ztracených kil
  přidal: Marek Kotala
  12. Duben 2016
  Plavková sezóna se nezadržitelně blíží a to znamená jediné. Dostat se do formy. Způsobů, jak se dostat ke své vysněné postavě, je spousta a každé z nás vyhovuje něco jiného.
  Číst více
   komentářů
 • Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!

  Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!
  přidal: Eva Tomsová
  11. Březen 2016
  Dietou si jistě prošel každý z nás. Občas se nám prostě stane, že máme mindráky ze své vlastní postavy a chceme s tím něco udělat. Většina z nás si řekla: „Tak a dost! Od zítra hubnu!“
  Číst více
   komentářů
 • Žijeme zdravě s dukatek.cz

  Žijeme zdravě s dukatek.cz
  přidal: Marek Kotala
  24. Únor 2016
  Jistě už i vy jste se setkali s tématem zdravá výživa nebo péče o zdraví. V dnešní době je to velice rozebíraná věc, neustále se řeší nejrůznější zdravé potraviny, které vám pomohou posilnit vaše zdraví a zároveň se vám s nimi bude hubnout naprosto samo a podobně. 
  Číst více
   komentářů
 • Velkoformátová tiskárna

  Velkoformátová tiskárna
  přidal: Marek Kotala
  28. Leden 2016
  Potřebujete vytisknout reklamní materiály? Hledátetiskárnu v Praze, která Vám dokáže vytvořit reklamní letáky, samolepky, velkoformátový tisk přesně dle Vašich požadavků a přání? Potom je tady pro vás naše tiskárnaUV Star v Praze.
  Číst více
   komentářů
 • Recept na kalendář s dorty. Bude vás to bavit!

  Recept na kalendář s dorty. Bude vás to bavit!
  přidal: Marek Kotala
  20. Leden 2016
  Zvládnete podle Máminých receptů upéct dvanáct různých dortů nebo zákusků? Vyfoťte na každý měsíc jeden a použijte fotky do svého vlastního kalendáře od HappyFoto. 
  Číst více
   komentářů
 • Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

  Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?
  přidal: Marek Kotala
  18. Leden 2016
  Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? 
  Číst více
   komentářů
 • Jak vařit afrodisiakálně

  Jak vařit afrodisiakálně
  přidal: Marek Kotala
  5. Leden 2016
  Láska prochází žaludkem – to je dávná pravda. Jako každé pořekadlo má více výkladů. Jedním z těch modernějších je afrodisiakální kuchyně. Skutečně lze vařit tak, aby jídlo zvyšovalo chuť na sex a posilovalo libido. 
  Číst více
   komentářů
 • Zdravé stravování s krabičkovou dietou

  Zdravé stravování s krabičkovou dietou
  přidal: Marek Kotala
  31. Prosinec 2015
  Přemýšlíte, že změníte své stravovací návyky k lepšímu? Potřebujete zhubnout a nemůžete si vybrat z široké škály možností? Je mnoho druhů diet a trendů zdravého stravování. ...
  Číst více
   komentářů
 • PF 2016

  PF 2016
  přidal: Marek Kotala
  28. Prosinec 2015
  Všem našim čtenářům, přispěvovatelům a náhodným kolemjdoucím, přejeme mnoho úspěchů, skvělých receptů a neskutečně lahodného jídla a pití v roce 2016 a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a že společně Maminyrecepty.cz zvelebíme, rozšíříme a zdokonalíme, tak aby se zde každý cítil jako ve své kuchyni :-) Děkujeme...
  Číst více
   komentářů
 • Krásné nohy i v zimě? Darujte k Vánocům diamantové

  Krásné nohy i v zimě? Darujte k Vánocům diamantové
  přidal: Marek Kotala
  14. Prosinec 2015
  Udržte si krásné a upravené nohy i v zimních měsících s Velvet Smooth. Zrohovatělá a ztvrdlá kůže? To vše se stane minulostí. Zbavte se nedokonalostí a užijte si dokonalý pocit z krásných nohou.
  Číst více
   komentářů
 • Vánoční dárek - fotodárek

  Vánoční dárek - fotodárek
  přidal: Marek Kotala
  9. Prosinec 2015
  Fotodárek je skvělý dárek. Máte-li v počítači nebo v telefonu uložené pěkné fotografie, ze kterých by měly radost i vaši příbuzní či přátelé, neváhejte a vytvořte jim originální fotodárek! 
  Číst více
   komentářů
 • Lyžovačka na Slovensku - zľavy na skipasy až 30%

  Lyžovačka na Slovensku - zľavy na skipasy až 30%
  přidal: Marek Kotala
  9. Listopad 2015
  Dobrá lyžovačka patrí neodmysliteľne ku kvalitnej zimnej dovolenke. Ak je navyše výhodná, o to viac poteší. 
  Číst více
   komentářů
 • Z piva můžete i uvařit

  Z piva můžete i uvařit
  přidal: Marek Kotala
  2. Listopad 2015
  Na světě existuje spoustu různých druhů piv. Od světlých, přes řezané či tmavé. Filtrované či nefiltrované....
  Číst více
   komentářů
 • Jak krmit kočku

  Jak krmit kočku
  přidal: Genes Media
  24. Září 2015
  Pořídili jste si ji? A víte, jak se o ni starat, co všechno potřebuje, na co mívá chuť a kde se nejraději nechává hladit? 
  Číst více
   komentářů
 • Netradiční porcelán

  Netradiční porcelán
  přidal: Genes Media
  24. Září 2015
  Přišel podzimní čas a jako každá správná hospodyňka se chystám na svatomartinské hody. Jako tradiční jídlo budu připravovat svatomartinskou husu a bramborovými a houskovými knedlíky a dva druhy zelí. 
  Číst více
   komentářů
 • Mladý kuchtík

  Mladý kuchtík
  přidal: Genes Media
  26. Srpen 2015
  Nevíte co uvařit v neděli na oběd? Nevíte si rady s obědy? Máme pro Vás tip. Jedná se o stránku s chutnými recepty na každou příležitost. Jedná se o web mladykuchtik.sk. Najdete zde chutné recepty, články o vaření a o zdravé výživě.
  Číst více
   komentářů
 • Speciální recept na palačinky

  Speciální recept na palačinky
  přidal: Genes Media
  23. Srpen 2015
  Jakmile ochutnáte tento recept na palačinky, budete nejspíš souhlasit, že jsou mnohem lepší než ty, které můžete koupit v obchodě.
  Číst více
   komentářů
 • Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?

  Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?
  přidal: Marek Kotala
  17. Srpen 2015
  Připravujete si láskou jídlo? V takovém případě se neobejdete bez kuchyňských pomocníků. Jenže jak vybrat z obrovské nabídky ten nejvhodnější? Seznamte se s testy kuchyňských spotřebičů. Na základě objektivních kritérií vám poradí, který model je nejlepší.
  Číst více
   komentářů
 • Autoservis a autodoprava

  Autoservis a autodoprava
  přidal: Genes Media
  2. Srpen 2015
  Rodinný podnik, který vznikl v roce 1995 v Morkovicích u Kroměříže. Jedná se o autoservis pro osobní automobily v okolí Kroměříže, Vyškova i Brna. Postupem času jsme se zaměřili na servis automobilů všech značek a tedy náš autoservis SHAKE s.r.o. je velmi kvalitní firma v oblasti servisní a mechanické práce pro všechny typy osobní vozů jako jsou Škoda, Opel, Ford,BMW, Fiat, Chevrolet, Mitsubishi, Kia, Lancia, Dacia, Alfa Romeo, Subaru, toyota, VW (Volkswagen) a daších.
  Číst více
   komentářů
 • Výběr vířivé vany

  Výběr vířivé vany
  přidal: Genes Media
  29. Červen 2015
  V naší firmě EuroWellness vám pomůžeme při výběru vířivé vany. Prodáváme komerční vířivé vany, vířivky EuroWellness a vířivky Villeroy Boch. Komerční vířivky jsou určeny pro nejrůznější veřejné prostory.
  Číst více
   komentářů
 • Výběr sauny

  Výběr sauny
  přidal: Genes Media
  28. Červen 2015
  Dalším z produktů, kterými se naše společnost EuroWellness zabývá je realizace sauny na míru. Nejprve jde o rozhodnutí, jaký druh sauny zákazník chce. 
  Číst více
   komentářů
 • Lentikulární, digitální i ofset tiskárna

  Lentikulární, digitální i ofset tiskárna
  přidal: Genes Media
  25. Červen 2015
  Tiskána UV STAR je společnost, která se zabývá lentikulárním, UV ofsetovým a UV-LED digitálním tiskem. Naše tiskárna se snaží vyjít všem zákazníkům vstříc a podle jejich požadavků vytváříme produkty nejvyšší kvality. Snažíme se, aby zákazník dostal svoji zakázku v co nejkratší době, v maximální kvalitě tisku, s osobním přístupem.
  Číst více
   komentářů
 • Vodní dekorace

  Vodní dekorace
  přidal: Genes Media
  24. Červen 2015
  Jedná se o vodní stěny a sloupy, které vhodně dekorují interiér domova, firemních prostor či veřejných prostor. Vodní sloupy odstraňují stres a navozují pocit klidu a pohody.
  Číst více
   komentářů
 • Wellness

  Wellness
  přidal: Marek Kotala
  23. Červen 2015
  EuroWellness je společnost se sídlem v Praze, která se zabývá kompletní realizací wellness, prodejem vířivek, saun a v nespolední řadě také prodejem vodních dekorací
  Číst více
   komentářů
 • Můj Mazlík

  Můj Mazlík
  přidal: Genes Media
  17. Červen 2015
  Jmenuji se Hafina a jsem půlroční štěně labradorského retrívra. Nikdo z vás si asi ani nedovede představit, jaké to je být psem, co máte všechno za starosti. Ráda se s vámi o některé podělím. Hlavním "problémem", ostatně stejně asi jako u vás lidí, je, že bych si moc ráda vybírala s paničkou, co budu mít k snědku. V dnešní době to je docela velký problém. Zkuste se nad tím jenom zamyslet. Ale jsem moc ráda, že existují internetové obchody. Včera jsem zrovna koukala na paničku, když mi vybírala krmivo pro psy, dobroty a hračky na internetovém obchodě pro zvířátka.   Začalo to tím, co bude k snídani. Ráno, po tom, co vstanu po dlouhé noci bez jídla, bych si dala něco, abych měla na celý den plno energie. Po ránu mi nejvíc chutnají různé granule pro psy. Je jich velký výběr. Můžete vybírat z různých druhů masa - pečeného jehněčího, bizoního, hovězího, vepřového, kuřecího, králičího a dalších druhů. A těch značek! A velikostí! Takže můžete mít klidně velikost na jednu snídani nebo klidně balení, že byste se mohli rozdělit se sousedy pejsky v celé ulici.   No, ale abych se vrátila k dalším mým "starostem". Na snídani již máme granule pro psy. Po snídani si většinou dám "dvacet", ale kolem oběda mi opět probudí známý pocit v bříšku, že bych něco snědla. No a k obědu je nejlepší nějaká konzerva pro psy. A zase můžeme vybírat v nepřeberném množství, jaké konzervy bych mohla sníst. Můžu to mít hodně pestré. Jsou v nich různá masíčka (i speciální jako je třeba křepelčí, jehněčí a další). A jsou plné vitaminů. A jsou druhy pro lesklou srst, pro nás štěňátka, pro starší pejsky, pro alergiky, pro moje vybíravé kamarády, pro ty, co mají problémy s trávením, ... No a to masíčko je v těch konzervách pro psy většinou pěkně namočené v nějaké masovém vývaru a to je potom bašta. Pěkně to klouže do krku, nemusí se to pořádně ani zapíjet a může mi to vzít panička kamkoliv na cesty. Tak to je můj oběd a pak se jde na procházku, kde běhám, abych nabrala pořádně fyzickou kondici a vyběhala všechno to, co jsem snědla a byla jsem připravená na další dobroty.   Panička pro mě má plno hraček pro psy, které se dají na mujmazlik.cz koupit samozřejmě také. Takže pro ně běhám, tahám se s ní o ně a hrajeme si. Samozřejmě dostávám také sem tam nějakou tu odměnu, pamlsek pro psy, takže mám motivaci se o to víc snažit. Když přijdeme domů, tak si zase trošku odpočinu na mém pelíšku pro psy a když se večer probudím, tak si dám lehkou večeři. K večeři si také můžu vybírat z různých krmiv pro psy - opět se nabízí granule nebo konzervy. No a tím končí můj den.   Jak vidíte, není jednoduché být pes. Ale naštěstí mám paničku a ta se mi o všechno postará na našem obchodě mujmazlik.cz.
  Číst více
   komentářů
 • Facebook přihlášení

  Facebook přihlášení
  přidal: Genes Media
  3. Červen 2015
  Mnoho lidí používá Facebook, jednu z nejznámějších sociálních sítí na světě. Víte jak chránit na této síti své informace, jak se přihlásit bezpečně a co vlastně všechno Facebook umí?
  Číst více
   komentářů
 • Zubní ordinace Praha 10

  Zubní ordinace Praha 10
  přidal: Genes Media
  21. Květen 2015
  Snad každý musí jednou tam, kam se většině lidí nechce. Ano, je to zubní prohlídka a návštěva stomatologické ordinace....
  Číst více
   komentářů
 • Patrové postele

  Patrové postele
  přidal: Genes Media
  15. Květen 2015
  Nejen díky dobrému a správnému jídelníčku je člověk šťasten. Je potřeba také dobrý a kvalitní spánek a právě v této novince vám přinášíme informace od české rodinné firmy Caster Design, která se specializuje na výrobu patrových postelí pro celou rodinu.
  Číst více
   komentářů
 • Webkamery

  Webkamery
  přidal: Genes Media
  1. Květen 2015
  Svět je plný nejrůznějších míst, které stojí za to navštívit. Samozřejmě v našem životě není příliš reálné vidět vše osobně. Ovšem ve "virtuálním" realitě to není žádný problém.
  Číst více
   komentářů
 • Youtube písničky a video

  Youtube písničky a video
  přidal: Genes Media
  29. Duben 2015
  Internetový portál Youtube-pisnicky-videa nabízí ty nejlepší videa a písničky vybrané z proslulých webových stránek Youtube.com. 
  Číst více
   komentářů
 • Převod VHS na DVD

  Převod VHS na DVD
  přidal: Genes Media
  27. Duben 2015
  Dřívější VHS byly populární, avšak dnešní technologie se progresivně vyvíjejí. Pokud o naše záznamy na VHS kazetách nechceme přijít, měli bychom je digitalizovat, tzn. přepsat je na novější médium jako je DVD, flash disk a podobně.
  Číst více
   komentářů
 • Rady pro domácnost

  Rady pro domácnost
  přidal: Genes Media
  25. Duben 2015
  Nevíte si rady s rozlitým inkoustem na koberci, mastnými skvrnami či s moly, kteří trápí Váš šatník? S těmito a i jinými zapeklitostmi každodenního života Vám poradí internetová stránka www.radyprodomacnost.cz , kde najdete zaručené rady, tipy a triky ohledně domácnosti.
  Číst více
   komentářů
 • Kurzy vaření Ola Kala

  Kurzy vaření Ola Kala
  přidal: Bára Červenclová
  9. Březen 2015
  Potěšte svého miláčka nebo svého blízkého nezapomenutelným zážitkem. Neváhejte a objednejte pro ně kurz vaření. Ateliér Ola Kala připravuje pro své klienty výjimečné kurzy vaření. Profesionalita a originalita kurzů je díky týmu odborníků z oblasti gastronomie, kteří zprostředkovávají své bohaté zkušenosti z mezinárodního i tuzemského prostředí.   Kurzy vaření jsou vždy vedeny na dané téma a je určený pro každého, který má chuť se něčemu novému přiučit. Jsou určeny nejen pro jednotlivce, ale i pro menší skupiny. Filozofií kurzů je poskytnout nezapomenutelný zážitek a pocit, že každý z nás může být šéfkuchařem, cukrářským mágem nebo sushi mistrem. K dokonalosti prožití kurzu napomáhá atmosféra a vybavení ateliéru.   Škola vaření Ola Kala se zaměřuje na jídla z české kuchyně, italské kuchyně, mezinárodní a exotické kuchyně. Můžete si vyzkoušet kurzy, jak správně zpracovat ryby, uválet kynuté těsto nebo udělat sladký dezert.   Chcete si vyzkoušet uvařitjídlo doma, která se vaří na kurzech. Recepty vybraných nejlepších jídel najdete na stránkách školy vaření. Pokud patříme mezi lidi, kteří si raději na jídle pochutnávají. Navštivte naše Bistro, kde můžete ochutnat z jídel, které se učí ve škole vaření.
  Číst více
   komentářů
 • Člověk - nepřítel včely

  Člověk - nepřítel včely
  přidal: Bára Červenclová
  3. Březen 2015
  Včela medonosná je nejvíce hospodářsky využívanou včelou mezi svým druhem. Uvědomujeme si ale, co všechno nám poskytuje a co pro ní dělá člověk? Hlavním produktem včel je med - to je obecně známá pravda. K čemu je ale med dobrý? Tento přírodní antibakteriální činitel má blahodárné účinky jak pro člověka, tak i pro včely. Tvoří jejich potravu, které samy spotřebují několik stovek kilogramů.  Včely jsou velmi důležitými tvory. Věděli jste, že bez nich bychom neměli jablka, hrušky ani třešně? Protože právě tyto stromy se neobejdou z 90% bez opylení, a dalších 40 000 druhů rostlin také ne. Člověk med užívá nejen vnitřně, ale také je významný pro vnější onemocnění - pokrývají se jím popáleniny, vředy či další rány, zmírňuje otoky a jizvy. Med je považován za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik - ničí bakterie. Dalším produktem včel je vosk a propolis.  Člověk nepřítelem pracovitých tvorů Včely jsou stále ohroženějším druhem. Včelstva, která nejsou volně v přírodě, postihují choroby. Z toho vyplývá, že za to může člověk. Nestará se dostatečně o čistotu úlů a to způsobuje čím dál častější nákazy jako je například včelí mor či varroáza (infekce způsobená roztočem). Varroáza je jedním z nejobávanějších chorob. Mezi léty 2007 a 2008 v České republice zahubila 30% včelstev. Nestálo by za to se o vzácné medonosiče lépe starat?  
  Číst více
   komentářů
 • Talk show o jídle s Halinou Pawlowskou ve Vsetíně

  Talk show o jídle s Halinou Pawlowskou ve Vsetíně
  přidal: Bára Červenclová
  25. Únor 2015
  Máme pro Vás tip na talk show s Halinou Pawlowskou na téma recepty, jídlo, dobré rady z jejího vlastního života a vše, co se kuchyně týká. Halina napsala celkem 23 knih. Poslední dílo se jmenuje "Chuť do života aneb Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní" okolo kterého se talk show bude točit.    Informace o pořádané talk show Akce se bude konat 8. března 2015 od 18 hodin ve velkém sále Domu kultury ve Vsetíně. Vstupenky zakoupíte v Kině Vatra Vsetín. Po skončení akce bude následovat autogramiáda.   A Haliny tradiční rada?  "Když máš depku, dej si něco k snědku." :-)
  Číst více
   komentářů
 • Co vyhodit z domácnosti

  Co vyhodit z domácnosti
  přidal: Bára Červenclová
  18. Únor 2015
  V každé domácnosti, kde se klasicky žije, lze najít spoustu škodlivin, o kterých ani nevíme, že škodlivé jsou. Pokud se budeme zabývat konkrétně kuchyní, jedná se zejména o houbičky na mytí nádobí, kořenky, zbytky jídla v ledničce či plastové krabičky.  Houbička na mytí Nádobí umyje, ale sama na sobě zachytává špínu a bakterie. Zabránit tomu lze důkladným propláchnutím houbičky, ale není nikdy vyloučeno, že je úplně čistá. Pokojová teplota navíc velmi přispívá k množení bakterií. Doporučuje se houbičku měnit po několika dnech používání. Kořenky Ačkoli to není života ohrožující, jídlo Vám může zkazit hned. Staré koření vysychá a časem přichází o tu správnou chuť a kvalitu. Pokud kořenky dosypáváte a mísí se v nich staré a nové koření, není vyloučeno, že Váš pokrm bude chutnat opravdu jinak.   Zbytky jídla v ledničce Lednička je chytrý vynález pro uložení jídla, ale víme, jak dlouho bychom tam jídlo měli skladovat? Potraviny, které jsou tvořeny živočišnými složkami bychom měli do 3 dnů sníst, zamrazit nebo vyhodit.  Existuje mimo jiných i jedna nebezpečná bakterie s názvem Listérie, která přežívá i mráz. Vyskytuje se v některých potravinách, které dlouhou dobu uchováváme. Po konzumaci může způsobit spoustu zdravotních komplikací jako například meningitidu, potrat a problémy trávicího traktu.     Plastové krabičky I právě tak nevinné plastové krabičky mohou ukrývat mnoho nebezpečných látek. Měli bychom zjistit jejich složení u výrobce. Nedoporučuje se v mikrovlnné troubě ohřívat pokrmy v těchto krabičkách, neboť je velmi pravděpodobné, že bude plast uvolňovat škodlivé látky. 
  Číst více
   komentářů
 • Vařil v garsonce na kšeft

  Vařil v garsonce na kšeft
  přidal: Bára Červenclová
  11. Únor 2015
  V Ústecké garsonce Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) přišla na jisté velmi nevyhovující podmínky. Vladimír Piskáček provozoval v bytě obchodní činnost, která vyžaduje hygienickou způsobilost prostor. Vyráběla se zde balená hotová jídla. Byt rozhodně nesplňoval hygienické podmínky. Jídlo se prodávalo přes internetové stránky www.dobre-jidlo-na-rozvoz.cz . Chyběla zde lednice na uchování potravin a uvařených jídel. Kuchyňka celkově nesplňovala základní hygienické podmínky pro zaručení bezpečné výroby jídel. SZPI tuto situaci bude řešit zahájením správního řízení o uložení pokuty.
  Číst více
   komentářů
 • Nejzdravější ovoce? GOJI !

  Nejzdravější ovoce? GOJI !
  přidal: Bára Červenclová
  3. Únor 2015
  Co je to? Ovoce Goji neboli Kustovnice čínská je opravdu nejzdravější ovoce na světě. Je podobná šípkům a chutná jako brusinky. Použít ji můžeme například do koláčů, jogurtů, müsli, salátů nebo z něj připravit čaj.  Kde se GOJI vzalo? Pochází z Číny.  Co obsahuje? Tato vitamínová bomba obsahuje spoustu věcí, které jsou pro náš organismus jen přínosné. Obsahuje vlákninu, 18 různých aminokyselin, 21 stopových prvků jako vápník, selen, železo, fosfor a má více vitamínu C než pomeranč.  Goji se může chlubit různými účinky - podporuje hubnutí, eliminuje únavu, zabraňuje vzniku různých kožních chorob a pomáhá dokonce také v boji s psoriázou (lupénkou).  Dalšími jejími účinky je zlepšení zraku, povzbuzení paměti a pomalejšímu stárnutí.    Zřejmě je to zázrak přírody! :-)
  Číst více
   komentářů
 • Jsou houby dietní?

  Jsou houby dietní?
  přidal: Bára Červenclová
  29. Leden 2015
  Houby obsahují vlákninu a vodu. To jsou základní složky. Lidský organismus obtížněji zpracovává přítomnost hub. Jsou hůře stravitelné, ale to není na škodu. Houby člověka zasytí, avšak neobsahují významné procento látek, které je pro tělo využitelné. Neobsahují ani téměř žádné kalorie, a proto se pro nás stávají vhodné k přirozenému hubnutí. Poměrně dostatečně nás zasytí a neuškodí a my se zbavíme pocitu hladu.   
  Číst více
   komentářů
 • Nové funkce

  Nové funkce
  přidal: Marek Kotala
  20. Leden 2015
  Maminyrecepty.cz zaznamenal v posledních dnech velké změny. Připravili jsme pro vás řadu funkcí a možnností, které nyní můžete využívat.
  Číst více
   komentářů
 • Ušní a tělové svíčky HOXI

  Ušní a tělové svíčky HOXI
  přidal:
  19. Prosinec 2014
  Firma HOXI, která vyrábí ručně dělané ušní, tělové, očistné a čakrové svíce se stala naším sponzorem a partnerem. Díky HOXI se můžete těšit na....
  Číst více
   komentářů
 • Autorská práva - upozornění

  Autorská práva - upozornění
  přidal:
  26. Únor 2014
  Upozorňujeme všechny uživatele, že jsou povinni zveřejňovat pouze své vlastní fotografie. V případě, že zveřejníte cizí fotografie (které jsou chráněny autorským právem), musíte doložit jejich původ a oprávnění ke zveřejňování vlastním jménem na stránkách maminyrecepty.cz Dále jsou uživatelé povinni řídit se platnými pravidly uvedenými v podmínkách tohoto webu.
  Číst více
   komentářů
 • Zašlete obrázek k receptu

  Zašlete obrázek k receptu
  přidal:
  2. Září 2013
  Omlouváme se za recepty bez příslušných obrázků. Obrázky k jednotlivým receptům budou postupně přibývat a budeme je doplňovat. V případě, že budete mít jakoukoliv fotku k receptu, který vyzkoušíte od nás z maminyrecepty.cz, budeme rádi, když nám ji zašete a mi ji rádi zveřejníme vč. Vašeho jména (pokud si budete přát).
  Číst více
   komentářů
 • Kuchta

  Kuchta
  přidal:
  1. Červenc 2012
  Maminčiny recepty z domácí kuchyně. Pravidelně aktualizované recepty a návody na přípravu domácích dobrot. O recepty, fotografie a jejich úpravu se stará Maminka osobně.
  Číst více
   komentářů
4.jpeg
Plavková sezóna se nezadržitelně blíží a to znamená jediné. Dostat se do formy. Způsobů, jak se dostat ke své vysněné postavě, je spousta a každé z nás vyhovuje něco jiného.
Číst více
palacinky.jpg
Dietou si jistě prošel každý z nás. Občas se nám prostě stane, že máme mindráky ze své vlastní postavy a chceme s tím něco udělat. Většina z nás si řekla: „Tak a dost! Od zítra hub
Číst více