Nová aplikace od HappyFoto.

Nová aplikace od HappyFoto.
přidal(a) Marek Kotala, 15. Květen 2019

 

Nová aplikace od HappyFoto. Tu musíte mít!

Můžete si v ní vytvořit nejen fotokuchařky a kalendáře, ale i fleecové deky, povlečení, rohožky a další novinky.

Zrodila se hvězda, hlásí naši agenti, kteří hlídají novinky na trhu. Dáváme jim za pravdu a vzkazujeme, že by vám nová aplikace HappyFoto neměla chybět v žádném zařízení. Od 1. května 2019 lze objednávat fotky a všechny fotoprodukty od HappyFoto z jednoho programu. Ten můžete mít v chytrém telefonu Android i iOS, ve svém počítači Windows nebo Mac či online přímo ve webovém prohlížeči. Jeho velkou výhodou je, že vypadá a ovládá se všude úplně stejně. A co je úplně nejvíc, je to, že své fotoprodukty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje šéfka HappyFoto Michaela Bílá Čížková.

Nová aplikace Happy foto
Nová aplikace od Happy Foto - vyzkoušejte ji i vy

Fleecová deka, povlečení, rozhožka a kryty na chytré telefony

Celopotištěná fotodeka vás bude hladit po tváři, až budete večer fandit u televize našim. V noci se přikryjete v posteli peřinou povlečenou do originálního povlečení. A návštěvy určitě bude bavit otírat si boty do vaší nové rohožky. Vlastníte-li chytrý telefon značky iPhone, Samsung či Huawei, můžete si užívat svoji nejoblíbenější fotkou na krytu při každém volání.

Nová aplikace Happy fotoNová aplikace od Happy Foto - vyzkoušejte ji i vy



Partneři webu s recepty:



Sháníte kvalitní a designově hezké záclony, navštivte Dante.cz



Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.



Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..



Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!