Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?

Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?
přidal(a) Marek Kotala, 17. Srpen 2015

Připravujete si láskou jídlo? V takovém případě se neobejdete bez kuchyňských pomocníků. Jenže jak vybrat z obrovské nabídky ten nejvhodnější? Seznamte se s testy kuchyňských spotřebičů. Na základě objektivních kritérií vám poradí, který model je nejlepší.

 

Efektivnost je u odšťavňovače nejdůležitější

Oblíbili jste si sklenku džusu z čerstvého ovoce k snídani? Jistě přemýšlíte o vhodném přístroji na jeho přípravu. Odšťavňovače test absolvují na efektivnost nebo hlučnost. Vždy berte v úvahu efektivnost přístroje. Kvalitní odšťavňovače dokážou ze stejného množství ovoce připravit až o čtvrtinu více šťávy. Podstatná je i hlučnost, kterou působí vysoké otáčky. Samozřejmostí by měla být snadná obsluha a čištění. Obtížné mytí přístroje vás může od jeho používání odradit.

 

Kávovar vybírejte podle kvality nápoje i vytížení

V případě, že si nedokážete představit den bez šálku lahodné čerstvé kávy, určitě přemítáte o zakoupení kávovaru. V rozhodování vám pomůže test kávovarů . Díky němu si ujasníte, jaký přístroj bude pro vás nejvhodnější nejenom s ohledem na chuť a kvalitu kávy, ale i jeho vytížení. Pákové kávovary jsou ideální pro kávové rituály, ale jsou stavěné jenom na občasné vaření. Kdo potřebuje jednoduchou obsluhu a velký počet káv pro spoustu lidí, sáhne po automatickém espressu. Hodně muziky za málo peněz nabízí kapslový kávovar. Jeho údržba je minimální, obsluhu zvládne každý.

 

U sušičky je důležitá volba stupně sušení

Jaká je nejlepší sušička ovoce zjistíte také prostřednictvím testů. Důležitý je u ní výkon, odborníci doporučují 250-600 W. Nejde o rychlé sušení, je třeba pomalý způsob vysychání kvůli maximálnímu zachování vitamínů. Vhodná je regulace teploty nebo dva stupně sušení, ze kterých si zvolíte jeho sílu. Podstatná je i velikost sušičky, ideální jsou s 3-5 platy.

Další testy a žebříčky nejlepších produktů na českém trhu najdete na NejlepsiProdukt.czellen2.jpg
aké patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním sty
Číst více
img_34541--mm1600x1200.jpg
Pokud nevíte, co si počít se znuděnými dětmi a chcete prožít hezký den v klidu a bez nervů, mám pro Vás tip na celodenní výlet do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt.
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.