Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?

Jak vybrat nejlepší kuchyňské spotřebiče?
přidal(a) Marek Kotala, 17. Srpen 2015

Připravujete si láskou jídlo? V takovém případě se neobejdete bez kuchyňských pomocníků. Jenže jak vybrat z obrovské nabídky ten nejvhodnější? Seznamte se s testy kuchyňských spotřebičů. Na základě objektivních kritérií vám poradí, který model je nejlepší.

 

Efektivnost je u odšťavňovače nejdůležitější

Oblíbili jste si sklenku džusu z čerstvého ovoce k snídani? Jistě přemýšlíte o vhodném přístroji na jeho přípravu. Odšťavňovače test absolvují na efektivnost nebo hlučnost. Vždy berte v úvahu efektivnost přístroje. Kvalitní odšťavňovače dokážou ze stejného množství ovoce připravit až o čtvrtinu více šťávy. Podstatná je i hlučnost, kterou působí vysoké otáčky. Samozřejmostí by měla být snadná obsluha a čištění. Obtížné mytí přístroje vás může od jeho používání odradit.

 

Kávovar vybírejte podle kvality nápoje i vytížení

V případě, že si nedokážete představit den bez šálku lahodné čerstvé kávy, určitě přemítáte o zakoupení kávovaru. V rozhodování vám pomůže test kávovarů . Díky němu si ujasníte, jaký přístroj bude pro vás nejvhodnější nejenom s ohledem na chuť a kvalitu kávy, ale i jeho vytížení. Pákové kávovary jsou ideální pro kávové rituály, ale jsou stavěné jenom na občasné vaření. Kdo potřebuje jednoduchou obsluhu a velký počet káv pro spoustu lidí, sáhne po automatickém espressu. Hodně muziky za málo peněz nabízí kapslový kávovar. Jeho údržba je minimální, obsluhu zvládne každý.

 

U sušičky je důležitá volba stupně sušení

Jaká je nejlepší sušička ovoce zjistíte také prostřednictvím testů. Důležitý je u ní výkon, odborníci doporučují 250-600 W. Nejde o rychlé sušení, je třeba pomalý způsob vysychání kvůli maximálnímu zachování vitamínů. Vhodná je regulace teploty nebo dva stupně sušení, ze kterých si zvolíte jeho sílu. Podstatná je i velikost sušičky, ideální jsou s 3-5 platy.

Další testy a žebříčky nejlepších produktů na českém trhu najdete na NejlepsiProdukt.cz

Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.