O webu Recepty od mámy

Webové stránky Máminyrecepty.cz vytváříme zejména pro vás, obyčejné lidi, kteří mají rádi dobré a tradiční jídlo. Nové recepty zde vkládáme pravidelně s vlastními fotografiemi jídla a s odzkoušeným návodem na přípravu - receptem.

 

Historie webu Recepty od mámy

V roce 2012 jsme se jako firma GENES Media s.r.o., která se zabývá tvorbou webových stránek rozhodli, že uděláme radost mámě Marka Kotaly, která ráda vaří a připravuje domácí pochutiny. Z počátku jsme jako tým vytvořili mále webové stránky s jednoduchou administrací pro vkládání receptů. Následně jsme založili facebook a veškerou správu předali mámě. Maminčiny recepty se zanedlouho staly navštěvovanými webovými stránkami a tak co máma pokračovala v plnění a zkoušení jednotlivých receptů, my jsme pokračovali ve vývoji vlastního administračního systému a celých webových stránek maminyrecepty.cz


V roce 2014 jsme se pustili do rozsáhlého redesignu webu a také do programování mnoha funkcí a to zejména možnosti, aby jste vy, naši kuchaři a kuchařky, kteří jste nám začali zasílat nepřeberné množství tipů na recepty nejen od vašich maminek, ale také babiček, mohli tyto recepty sami přidávat na webové stránky.

 

Začátem roku 2015 jsme všechny vymoženosti pustili a webové stránky www.maminyrecepty.cz se staly jedním z nejnavštěvovanějších webových portálu o vaření.

 

Facebookové stránky www.facebook.com/maminyrecepty/ se také pěkně rozrostli a my jsme rádi za každého dalšího aktivního člena.

 

Zašlete nám váš recepty

Pokud byste měli tradiční český recept po babičce či mamince, určitě nás neváhejte kontaktovat a my jej zde rádi zveřejníme. Ikdyž je tento web zaměřen zejména na tradiční českou kuchyni, nebráníme se vložení také ostatních receptů a kulinářských pochutin.

 

Doufáme, že zde naleznete právě takovou "dobrotu", kterou jste hledali a že se Vám ji díky našim jednoduchým receptům podaří bez potíži "ukuchtit"

 

S přáním dobrého chutnání
MáminyRecepty.cz 

jsm4_1.jpg
Není nic krásnějšího než si sednout společně s rodinou nebo přáteli ke společnému stolu.
Číst více
fotokniha z dovolene sirka.jpg
Už na zpáteční cestě z dovolené si můžete vyrobit fotoknihu v aplikaci HappyFoto-MOBILE
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.