Probiotické tampóny vás zbaví starostí

Probiotické tampóny vás zbaví starostí
přidal(a) Marek Kotala, 20. Srpen 2018

Také patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním styku. Vhodným řešením, jak obnovit rovnováhu poševní mikroflory je používat probiotické tampóny.

Nepodceňujte lactobacily a jejich význam

Pochvu chrání před agresivními mikroorganismy právě lactobacily. Jedná se o zdravé bakterie mléčného kvašení. Vlivem užívání antibiotik, nevhodné intimní hygieně nebo stresu a nadměrnému stresu se počet lactobacilů snižuje. Probiotické tampóny ellen  obsahují vyvážené množství těchto lactobacilů, které se v pochvě vlivem tepla uvolňují a dodávají potřebné množství lactobacilů.

 

V období menstruace je vaginální mikroflóra velmi nestabilní a zvyšuje se její pH. V době menstruace je lepší používat tampóny místo vložek. Tampóny krev okamžitě vsakují a ta nezůstává jako živná půda pro bakterie v pochvě.

 

Jednoduchým prostředkem je také aplikace probiotického intimního krému ellen. Ellen probiotický krém obsahuje kmen bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel. Krém se aplikuje do oblasti zevních genitálií. Poté, co je krém aplikován, dochází k posílení přirozené mikroflory. Pokožka a sliznice je hydratována, díky tomu se budete cítit svěží po celý den. Tento krém neobsahuje žádné konzervanty ani parabeny, nemá žádné vedlejší účinky. Používat jej můžete i v kombinaci s tampóny. Krém stačí aplikovat jednou až dvakrát denně. Krém lze používat také jako preventivní opatření, například před pohlavním stykem, návštěvou bazénu nebo za horkých letních dní.  Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!