Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!

Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!
přidal(a) Eva Tomsová, 11. Březen 2016

Dietou si jistě prošel každý z nás. Občas se nám prostě stane, že máme mindráky ze své vlastní postavy a chceme s tím něco udělat. Většina z nás si řekla: „Tak a dost! Od zítra hubnu!“. Jenže ten zítřek se ještě nedostavil. Odkládali jsme to na zítra, pozítří, po svátcích a tak dále, až z celé diety vlastně sešlo. Nebo jste tu bláznivou dietu držet začali, ale po týdnu někdo přišel s vaším oblíbeným koláčem a vy jste prostě neodolali. Nemusíte se bát. Všichni jsme si tím prošli. A proto je tady můj web, který vám s tímhle vším pomůže!  Najdete na něm často aktualizované zdravé recepty, které jsou opravdu chutné a ještě k tomu zdravé! To je přece ideální kombinace! Člověk si v dnešní náročné době může zdravě zamlsat, takže už žádné zbytečné výčitky svědomí, které vám nesvědčí.

 

Zdravý životní styl Danči Hájkové

Říkáte si, co je to zase za nesmysl? Vždyť nás vždycky učili, že když chceme zhubnout, tak máme jíst jen zeleninu. Ano, zelenina tvoří velkou část zdravého životního stylu, ale je to zvláště pro její vitamíny. V našich receptech je ale také místo na maso, nebo i na zdravou RAW nutelku, která je mnohem chutnější, než ta kupovaná! Takže pokud to s hubnutím a zdravým životním stylem myslíte vážně, ale vaší oblíbené sladké snídaně, se nechcete vzdát, tak už si nemusíte zoufat! Naše týdně aktualizované recepty na zdravé snídaně jsou jednoduché na přípravu a zvládne je opravdu každý.

 

Danča Hájková - zdravé recepty

Na mém webu můžete také najít tu správnou inspiraci, jak začít správně cvičit a dozvíte se spoustu skvělých rad, jak si zlepšit váš životní styl. No a když už nebudete vědět kudy kam, tak můžete napsat přímo mě! Nejen že jsem autorkou tohoto webu, fitness trenérkou a nadšenec do zdravého životního stylu, ale mou superschopností je lidský přístup a pochopení. Budu vás motivovat na cestě za vaším lepším já a pomůži vám ve chvílích, kdy vám bude opravdu ouvej.

Tak neváhejte a už nic neodkládejte na zítřek! Zdravý životní styl začíná právě TEĎ!ellen2.jpg
aké patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním sty
Číst více
img_34541--mm1600x1200.jpg
Pokud nevíte, co si počít se znuděnými dětmi a chcete prožít hezký den v klidu a bez nervů, mám pro Vás tip na celodenní výlet do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt.
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.