Luxusní vířivky Villeroy & Boch

Luxusní vířivky Villeroy & Boch
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Luxusní vířivky řady Just Silence a Compact patří mezi špičku mezi vířivkami značky Villeroy Boch. Obě vířivky mají podobné technické parametry, zásadní věci, ve kterých se liší jsou jejich rozměry a s tím související počet osob, které si mohou dopřávat wellness relaxaci. Také je rozdíl v tom, kolik Jet Pak panelů je umístěno ve vířivky a tedy to, jaký je celkový počet trysek a možnosti jejich kombinace.

 

Vířivka Just Silence

Vířivka Just Silence je vířivkou pro 5 osob. Její rozměry jsou 224 x 213 x 86 cm a je klasického obdélníkového tvaru. Ve vířivce jsou umístěny 3 Jetpaks panely. Počet trysek ve vířivce je 66. Vířivka obsahuje LED osvětlení, ozonátor pro úpravu vody, 2 PE filtry. Vířivka je vyrobená z materiálu acrylic a rámová konstrukce je maximálně odolný Endura Frame. Objem vody je vířivce je 1488 litrů.

 

Vířivka Compact

Luxusní vířivka Compact je v porovnání s vířivkou Just Silence menší. Má také klasický obdélníkový tvar a její rozměry jsou 208 x 169 x 78 cm. Vířivka je vhodná pro 3 osoby. Vířivka Compact obsahuje 3 Jet Paks panely, které je možné měnit i během provozu vířivky. Počet trysek ve vířivce je 66. Stejně jako vířivka Just Silent obsahuje i vířivka Compact  obsahuje LED osvětlení, ozonátor pro úpravu vody, 2 PE filtry. Vířivka je vyrobená z materiálu acrylic a rámová konstrukce je maximálně odolný Endura Frame. Objem vody ve vířivce je 947 litrů.

 

Společné parametry vířivek

Základním vybavením obou vířivek jsou kromě výše popsaných filtrů, LED osvětlení a ozónové automatické filtrace také měkké pěnové pohodlné pohlavníky pro Vás komfort při relaxaci. Vířivky jsou ovládané dotykovým displayem. Pokud si budete přát, je možné vířivku ovládat i pomocí mobilní aplikace. Tak si můžete jednoduše nastavit teplotu vody, osvětlení nebo jednotlivé druhy víření.

Do vířivek je také možné nechat zapojit automatický dávkovač chemie a pak máte mnohem jednodušší úpravu vody. Vířivky mohou mít také zabudovaný audio systém, se kterým můžete při relaxaci poslouchat hudbu, na kterou budete mít zrovna náladu. Vířivky Just Silence a Compact jsou opravdu velkým luxusem na trhu vířivekPartneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!