Registrace nového uživatele

Email ( login ): *
Heslo: *
minimálně 5 znaků
Potvzení hesla: *

Kontaktní údaje

Jméno: *
(Jan)
Příjmení: *
(Novák)
Ulice, č.p.: *
(Kaštanová 5)
Město: *
(Brno)

Obchodní podmínky

*S obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů jsem se seznámil/a, porozuměl/a jsem jí a souhlasím s ní:

 

1.0 - Všeobecná ustanovení

1.1 Provozovatelem serveru www.maminyrecepty.cz je firma GENES Media s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 176292 (dále jen "poskytovatel").

1.2 Poskytovatel poskytuje za níže uvedených podmínek Uživatelům služby internetové stránky www.maminyrecepty.cz

 

2.0 - Obsah a registrace

2.0 Obsah webových stránek www.maminyrecepty.cz je vytvářen uživateli a administrátory a to pouze za předpokladu souhlasu s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami. Souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami uživatel závazně potvrzuje v momentě registrace "uživatelského účtu" na těchto webových stránkách (www.maminyrecepty.cz) 

2.1 Veškeré údaje a data získané od registrovaných uživatelů budou užity výhradně pro interní potřebu portálu a nebudou poskytovány třetím osobám. Vyjímku tvoří veřejně přístupné údaje a data, které uživatel dobrovolně (nejsou povinné) vložil při registraci tedy např. vložení receptu a příslušných fotografií a informací k němu.

2.2 Registrací uživatel souhlasí s uveřejněním přezdívky, jména a příjmení do seznamu uživatelů na tomto webu.

 

3.0 - Tvorba obsahu - přidání receptu

3.0 Přidáním receptu souhlasí uživatel se zveřejněním receptu, jeho znění i přiložených fotografií, případně videa na portále www.maminyrecepty.cz a dále také s uveřejněním Vašeho jména a příjmení případně přezdívky jako autora receptu.

3.1 Přidání receptu nesmí poškodit jakýkoliv práva třetích stran a to zejména autorská a jiná práva ke zveřejňování přiložených fotografií. Uživatel tak souhlasí a potvrzuje, že veškerá jim vložená data, informace a zejména fotografie jsou jeho autorským dílem a vlastní k těmto veškerá autorská práva ke zveřejňování.

3.2 Přidáním receptu souhlasí registrovaný uživatel s jeho uveřejněním a uveřejněním ostatních informací související s jeho registrací a vloženým receptem. Dále souhlasí také s přidáním ochrané známky (vodoznaku maminyrecepty.cz) ke všem jeho fotografiím.

 

4.0 - Závěrečná ustanovení

4.1 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz neručí za škody vzniklé používáním portálu a za zveřejňovaná data, informace a fotografie přes uživatelské účty uživatelů, kteří souhlasili s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami.

4.2 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz si vyhrazují právo nezveřejnit, smazat či editovat jakýkoliv recept přidaný registrovaným uživatelem a to z jakékoliv důvodu.

4.3 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz si vyhrazují právo smazat, editovat či jinak změnit nevhodné komentáře, fotografie a další data a informace vložené registrovaným uživatelem.

4.4 Žádné údaje a jednání uživatele nesmí porušovat zákony ČR nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu, pornografii či propagující rasismus.

4.5 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz mohou využít data vložená registrovanými uživately, zejména pak fotografie či popis receptu k dalším marketingovým účelům.

* povinné údaje
dort_uprava.jpg
Kdo by neměl rád sladké! Baví vás péct a tvořit? Chcete se naučit nové metody a ušetřit tak spoustu peněz při objednávání drahých dortů? 
Číst více
_zbr0727.jpg
Vánoce jsou přede dveřmi a vy stále nemáte žádný vhodný dárek pro Vaše nejbližší? Co dát babičce, mamince, co tetě? Máme pro Vás tip k nezaplacení.
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.