O webu Recepty od mámy

Provozovatelem webových stránek je: GENES Media s.r.o. | info@genes.cz | +420 724 111 234 
Právnická osoba podnikající dle obchodního zákona zapsaná v obchodním rejstříku Městský soud v Praze spisová značka C 176292. IČ: 24809535, DIČ: CZ24809535 
Sídlem: Zbraslavská 55/5a, Praha 5 - Malá Chuchle, 159 00

 

Webové stránky Máminyrecepty.cz vytváříme zejména pro vás, obyčejné lidi, kteří mají rádi dobré a tradiční jídlo. Nové recepty zde vkládáme pravidelně s vlastními fotografiemi jídla a s odzkoušeným návodem na přípravu - receptem.

Jestliže na nás máte jakýkoliv dotaz nebo se chcete podělit s ostatními o Váš recept, určitě se nebojte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

Fotografie k jednotlivým receptům nám můžete posílat na náš Facebookový profil, rádi je zveřejníme vč. Vašeho jména (budete-li si to přát). Nezapomeňte také k fotce připsat k jakému receptu ji máme přiřadit. S novým designem a funkcemi přichází také možnost přidat recept vlastnoručně.
 

Historie webu Recepty od mámy

V roce 2012 jsme se jako firma GENES Media s.r.o., která se zabývá tvorbou webových stránek rozhodli, že uděláme radost mámě Marka Kotaly, která ráda vaří a připravuje domácí pochutiny. Z počátku jsme jako tým vytvořili mále webové stránky s jednoduchou administrací pro vkládání receptů. Následně jsme založili facebook a veškerou správu předali mámě. Maminčiny recepty se zanedlouho staly navštěvovanými webovými stránkami a tak co máma pokračovala v plnění a zkoušení jednotlivých receptů, my jsme pokračovali ve vývoji vlastního administračního systému a celých webových stránek maminyrecepty.cz


V roce 2014 jsme se pustili do rozsáhlého redesignu webu a také do programování mnoha funkcí a to zejména možnosti, aby jste vy, naši kuchaři a kuchařky, kteří jste nám začali zasílat nepřeberné množství tipů na recepty nejen od vašich maminek, ale také babiček, mohli tyto recepty sami přidávat na webové stránky.

 

Začátem roku 2015 jsme všechny vymoženosti pustili a webové stránky www.maminyrecepty.cz se staly jedním z nejnavštěvovanějších webových portálu o vaření.

 

Facebookové stránky www.facebook.com/maminyrecepty/ se také pěkně rozrostli a my jsme rádi za každého dalšího aktivního člena.

 

Zašlete nám váš recepty

Pokud byste měli tradiční český recept po babičce či mamince, určitě nás neváhejte kontaktovat a my jej zde rádi zveřejníme. Ikdyž je tento web zaměřen zejména na tradiční českou kuchyni, nebráníme se vložení také ostatních receptů a kulinářských pochutin.

 

Doufáme, že zde naleznete právě takovou "dobrotu", kterou jste hledali a že se Vám ji díky našim jednoduchým receptům podaří bez potíži "ukuchtit"

 

S přáním dobrého chutnání
MáminyRecepty.cz 

Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!