Všeobecné smluvní podmínky

 

1.0 - Všeobecná ustanovení

1.1 Provozovatelem serveru www.maminyrecepty.cz je firma GENES Media s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 176292 (dále jen "poskytovatel").

1.2 Poskytovatel poskytuje za níže uvedených podmínek Uživatelům služby internetové stránky www.maminyrecepty.cz

 

2.0 - Obsah a registrace

2.0 Obsah webových stránek www.maminyrecepty.cz je vytvářen uživateli a administrátory a to pouze za předpokladu souhlasu s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami. Souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami uživatel závazně potvrzuje v momentě registrace "uživatelského účtu" na těchto webových stránkách (www.maminyrecepty.cz) 

2.1 Veškeré údaje a data získané od registrovaných uživatelů budou užity výhradně pro interní potřebu portálu a nebudou poskytovány třetím osobám. Vyjímku tvoří veřejně přístupné údaje a data, které uživatel dobrovolně (nejsou povinné) vložil při registraci tedy např. vložení receptu a příslušných fotografií a informací k němu.

2.2 Registrací uživatel souhlasí s uveřejněním přezdívky, jména a příjmení do seznamu uživatelů na tomto webu.

 

3.0 - Tvorba obsahu - přidání receptu

3.0 Přidáním receptu souhlasí uživatel se zveřejněním receptu, jeho znění i přiložených fotografií, případně videa na portále www.maminyrecepty.cz a dále také s uveřejněním Vašeho jména a příjmení případně přezdívky jako autora receptu.

3.1 Přidání receptu nesmí poškodit jakýkoliv práva třetích stran a to zejména autorská a jiná práva ke zveřejňování přiložených fotografií. Uživatel tak souhlasí a potvrzuje, že veškerá jim vložená data, informace a zejména fotografie jsou jeho autorským dílem a vlastní k těmto veškerá autorská práva ke zveřejňování.

3.2 Přidáním receptu souhlasí registrovaný uživatel s jeho uveřejněním a uveřejněním ostatních informací související s jeho registrací a vloženým receptem. Dále souhlasí také s přidáním ochrané známky (vodoznaku maminyrecepty.cz) ke všem jeho fotografiím.

 

4.0 - Závěrečná ustanovení

4.1 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz neručí za škody vzniklé používáním portálu a za zveřejňovaná data, informace a fotografie přes uživatelské účty uživatelů, kteří souhlasili s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami.

4.2 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz si vyhrazují právo nezveřejnit, smazat či editovat jakýkoliv recept přidaný registrovaným uživatelem a to z jakékoliv důvodu.

4.3 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz si vyhrazují právo smazat, editovat či jinak změnit nevhodné komentáře, fotografie a další data a informace vložené registrovaným uživatelem.

4.4 Žádné údaje a jednání uživatele nesmí porušovat zákony ČR nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu, pornografii či propagující rasismus.

4.5 Provozovatelé webových stránek www.maminyrecepty.cz mohou využít data vložená registrovanými uživately, zejména pak fotografie či popis receptu k dalším marketingovým účelům.

Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!