Znáte dřevěné motorické hračky?

Znáte dřevěné motorické hračky?
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

 

Než se nadějeme, budou tu za chvíli Vánoce. A s tím i otázka, co nám přinese Ježíšek?

 

Pokud máte v okolí malé děti, budete přemýšlet, jakou hračku jim máte koupit. V dnešní době, která nás přímo zahlcuje různými novinkami a hračkami všeho druhu je výběr docela těžkou záležitostí.

 

Jednou z nepřekonatelných hraček, které můžeme našim nejmenším pořídit jsou staré dobré dřevěné hračky.

Tyto hračky můžeme pořídit jednoduše z domova, například v internetovém obchodě www.barakhracek.cz. Proč bychom ale měli vybrat zrovna nějaké dřevěné, motorické hračky? Jemnou motoriku, neboli úchopové schopnosti ruky, prstů na ruce, musíme trénovat u dětí od útlého věku.

 

Jemnou motoriku potřebujeme a využíváme dnes a denně pro manipulaci s předměty a provádění většiny běžných činností. A právě proto je nutné ji u dětí trénovat, tak proč ne hrou? Dítě si tak procvičí pohyby, které bude využívat v běžném životě. Při cvičení motoriky dítě také procvičuje malé svalové skupiny a jejich vzájemné propojení.

 

Skvělé dárky v podobě dřevěných hraček

V eshopu www.barakhracek.cz najdeme dřevěné motorické hračky jako jsou například dřevěná počítadla. Počítadla využijeme nejen k nacvičení jemné motoriky, ale později také k výuce základního počítání. Dalšími hračkami je například skládací pyramida, na kterou děti navlékají různě velké a různě barevné kroužky.

 

 Dřevěný houpací kůň Tabule

Vozíky s kostkami, krabice s kostkami a otvory, dřevěné vláčky. To jsou další hračky, kde se děti naučí skládání a poznávání tvarů, můžou si stavět komíny, poskládat různé obrazce a díky barevným odlišením kostek také poznávání barev.

 

Mezi další oblíbené dřevěné hračky patří puzzle s různými tvary a velikostmi, takže můžeme vybrat pro puzzle pro různě staré děti. Děti tak vkládají tvary nebo obrázky na předem určená místa. Není radostnější pohled na smějící se dítě, které se raduje, že se mu právě povedlo umístit správný dílek a na správné místo.

 

Dřevěné zatloukačky, kdy si dítě pomocí kladívka zatluče "kolíky" jsou pro trénink motoriky velmi využívané. Dítě si tak hraje na opraváře a hra může vždycky pokračovat dále, neboť stačí jenom otočit krabičku a můžeme zatloukat dále.

 

V nabídce najdete také různé dřevěné hlavolamy, labyrinty, motorické kostky, dřevěné domečky a mnoho dalšího. Stačí se jen podívat na www.barakhracek.cz a vybrat si.

 

 Kostky KostkyChci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!