Žít zdravěji

Žít zdravěji
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Máme tady nový rok a sním přichází i plno předsevzetí. Jedním a většinou i nejčastějším z nich je takové, že bychom chtěli začít žít zdravě a chtěli bychom zhubnout. Oba tyto úkoly můžeme spojit v jeden. Ale jak na to? Co udělat pro to, aby naše snaha nebyla zbytečná. Kde najdeme nějakou radu, pomoc, odborné poradenství, zdravé recepty a inspiraci?

 

Magazín pro zdraví

Máme pro Vás jednoduché řešení. Tím řešením je náš magazín pro zdraví Fittyn. Stačí jít na naše webové stránky www.fittyn.cz a podívat se, co všechno pro Vás máme! Nabídka je opravdu pestrá. Jedná se o internetový magazín pro zdraví, ve kterém najdete informace a rady ohledně hubnutí, lifestyle, cvičení, zdravé výživě a mnoho dalšího.

 

ThaiChi

Zdravá výživa

Pokud chcete změnit svůj životní styl a začít zdravě žít, musíte se v první řadě zaměřit na změnu výživy. Zkuste začít jíst jinak, začít zdravou stravou. V dnešní nabídce obchodů se zdravou výživou naleznete mnoho velmi ceněných potravin. Ale co s nimi, jak s nimi naložit, co z nich uvařit?

 

Bulgur

Tak třeba například bulgur. Všude se mluví o této velmi zdravé celozrnné obilovině, ale co to vlastně je, co z ní můžeme připravit? I to se dozvíte v našem magazínu pro zdraví Fittyn. Bulgur je celozrnné pšenice, která není drahá, je to jedna z nejvýznamnějších plodin světa a můžeme z ní udělat velké množství pokrmů. Můžeme ho jíst jako přílohu například místo rýže, nebo ho přidávat do polévek, karbanátků, nádivek, zeleninových salátů.

 

Sport

Další z kapitol, které najdete v našem magazínu pro zdraví, je sport. Tam se dozvíte zajímavosti ze sportovní oblasti. Potřebujete si vybrat nové boty na běh? Nevíte, kde hledat rady, podle čeho vybírat? Poradíme Vám, jaké sporty můžete provozovat s vaším čtyřnohým miláčkem nebo poradíme, jaké druhy je vhodné kombinovat s jakou zdravou výživou

 

Cvičení

Fittyn

Tyto informace a ještě mnohem víc najdete u nás, stačí kliknout a podívat se. Na našem webu se nebudete nudit a třeba Vám pomůže, abyste mohli splnit Vaše předsevzetí. A i kdyby ne, určitě v něm najdete plno cenných rad a nápadů pro Vaši zdravou výživu a zdravý životní styl.

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!