Zdravé stravování s krabičkovou dietou

Zdravé stravování s krabičkovou dietou
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

Přemýšlíte, že změníte své stravovací návyky k lepšímu? Potřebujete zhubnout a nemůžete si vybrat z široké škály možností? Je mnoho druhů diet a trendů zdravého stravování. Jeden z nejrozšířenějších a zároveň z nejúčinnějších je krabičková dieta. Její výhodou spočívá zejména vtom, že vám jídlo navrhuje výživový poradce a vy tak pravidelně dostáváte vyvážený přísun potravin. Nemusíte stále přemýšlet, co budete jíst, a ušetří vám čas s přípravou jídel. Pokud byste si například o víkendu přece jen rádi uvařili, nejznámější firmy, které krabičkovou dietu nabízí,mají ve své nabídce rovněž vlastní kuchařku.

 

Princip, jak přejít na krabičky je jednoduchý. Kupříkladu krabičková dieta v Praze funguje tak, že si vyberete program, který vám nejvíce vyhovuje, a vyplníte objednávku. Pokud si nejste jistí, nabízí se možnost konzultace s výživovým poradcem nebo použití BMI kalkulačky přímo na stránkách krabiček. V zásadě jsou programy rozděleny do dvou kategorií. První program vám pomáhá s hubnutím a je speciálně rozdělen zvlášť pro muže a pro ženy. Druhý program je určen všem, kteří chtějí jíst zdravě.

 

Krabičková dietaV objednávce si je možné určit i délku odběru. Můžete vyzkoušet zkušební týden či rovnou zvolit měsíc nebo dva. Každý program, který nabízí krabičková dieta Praha, obsahuje snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. V nabídce provozovatele jsou ceny za celodenní stravování od 249 Kč, což je v přepočtu na útratu, kterou vynakládá v průměru běžný člověk, příznivá cena. Rozhodnete-li se krabičkovou dietu objednat, dále se již nemusíte starat o nic. Krabičky vám pravidelně budou přivážet do zaměstnání nebo k vám domu. Zkrátka tam, kde si vyberete. Rovněž máte možnost osobního odběru na jednom z řady míst v Praze. V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, je možné provozovatele kontaktovat na bezplatné zákaznické lince.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!