Zdravé stravování s krabičkovou dietou

Zdravé stravování s krabičkovou dietou
přidal(a) Marek Kotala, 31. Prosinec 2015

Přemýšlíte, že změníte své stravovací návyky k lepšímu? Potřebujete zhubnout a nemůžete si vybrat z široké škály možností? Je mnoho druhů diet a trendů zdravého stravování. Jeden z nejrozšířenějších a zároveň z nejúčinnějších je krabičková dieta. Její výhodou spočívá zejména vtom, že vám jídlo navrhuje výživový poradce a vy tak pravidelně dostáváte vyvážený přísun potravin. Nemusíte stále přemýšlet, co budete jíst, a ušetří vám čas s přípravou jídel. Pokud byste si například o víkendu přece jen rádi uvařili, nejznámější firmy, které krabičkovou dietu nabízí,mají ve své nabídce rovněž vlastní kuchařku.

 

Princip, jak přejít na krabičky je jednoduchý. Kupříkladu krabičková dieta v Praze funguje tak, že si vyberete program, který vám nejvíce vyhovuje, a vyplníte objednávku. Pokud si nejste jistí, nabízí se možnost konzultace s výživovým poradcem nebo použití BMI kalkulačky přímo na stránkách krabiček. V zásadě jsou programy rozděleny do dvou kategorií. První program vám pomáhá s hubnutím a je speciálně rozdělen zvlášť pro muže a pro ženy. Druhý program je určen všem, kteří chtějí jíst zdravě.

 

Krabičková dietaV objednávce si je možné určit i délku odběru. Můžete vyzkoušet zkušební týden či rovnou zvolit měsíc nebo dva. Každý program, který nabízí krabičková dieta Praha, obsahuje snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. V nabídce provozovatele jsou ceny za celodenní stravování od 249 Kč, což je v přepočtu na útratu, kterou vynakládá v průměru běžný člověk, příznivá cena. Rozhodnete-li se krabičkovou dietu objednat, dále se již nemusíte starat o nic. Krabičky vám pravidelně budou přivážet do zaměstnání nebo k vám domu. Zkrátka tam, kde si vyberete. Rovněž máte možnost osobního odběru na jednom z řady míst v Praze. V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, je možné provozovatele kontaktovat na bezplatné zákaznické lince.Dante zaclony.jpg
Domov je to nejvíc, co můžeme mít. Útulný domov, kam se rádi vracíme po práci, kde odpočíváme, kde trávíme svůj volný čas s rodinou. 
Číst více
garage.jpg
Určitě to každý z vás zná, máte doma plno věcí, které je vám líto vyhodit, protože jsou ještě v pěkném stavu, použitelné, jenom vám už se prostě NEHODÍ…využijte službu DejToKarlovi
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.