Zdobte dorty jako profík!

Zdobte dorty jako profík!
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Kdo by neměl rád sladké! Baví vás péct a tvořit? Chcete se naučit nové metody a ušetřit tak spoustu peněz při objednávání drahých dortů? Buďte kreativní maminka tělem i duší!

 

Nahlédněte pod pokličku cukrářského světa v našem online kurzu! Naučíme vás hned několik variant zdobení dortů a můžeme zaručit, že potěšíte sebe i své blízké!

 

Každá správná hospodyňka by měla umět potahovat dort fondánovou hmotou, samozřejmě bez trhlin a bublin. V kurzu se tedy mimo jiné naučíte pracovat s cukrářskou stěrkou, která vám usnadní práci.

 

V kurzu se naučíte následující typy zdobení: potahování dortu máslovým krémem, nabarvení potahovací hmoty, potáhnutí čtvercového a klasického dortu, modelování mašliček a růží, výrobu volánkového dortu, jak nazdobit dort pro děti a slavnostní dort a v neposlední řadě se naučíte udělat perfektní dortová lízátka!

 

Chystáte se začít? Teď je ten správný čas!

Online kurz Zdobení dortu

Další produkty z kategorie HobbyPartneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!