Volný čas dětí

Volný čas dětí
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

 

Milé maminky,

rádi bychom vám představili naši organizaci, kterou jsme založili před více než 3 lety. Někteří nás už znáte a někteří si nenecháte ujít jedinou naši akci, za což jsme moc rádi! Vám ostatním tu přinášíme důvody, proč byste měli svěřit vaše nejmilovanější na víkendovku nebo na letní tábor právě nám. :-)

 

Za nejdůležitější považujeme, aby si děti užily každou akci opravdu na maximum! Proto vždy vybíráme lákavou tématiku, která děti baví, a rádi se i zeptáme, co za téma by si přály na další akci. Právě to se nám skvěle vydařilo například na posledním výletu „Poznej pokémony v Brně“! ✌️

 

Můžou to být želvy ninja, piráti, superhrdinové nebo pravěký svět – na nás už je zpracovat téma co nejlépe! Nejdřív vybereme zábavnou atrakci v okolí, kterou si děti zaručeně užijí (aquaparky, lasergame, Bongo Brno, vědecký park VIDA, KinderWelt, dinoparky a další). A v té chvíli už náš programový vedoucí pracuje na hrách a aktivitách, které jsou dokonale promyšlené tak, aby se děti vžily do tématiky výletu nebo tábora a ani na chvíli nezapomněly, že jsou např. tajní agenti, kteří mají za úkol v průběhu víkendu porazit zločineckou organizaci zlovolných záporáků, které samozřejmě hrají vedoucí, protože nic děti nebaví tolik, jako když můžou vyhrát nad dospělými.

 

Na většinu akcí taky píšeme originální tematickou pohádku, kterou dětem čteme před spaním. Můžete si sami vyzkoušet, jestli naše příběhy fungují! Pohádky průběžně publikujeme na webu (a zde je naleznete: https://volnycasdeti.cz/blog/cteme-detem) a stáhnout si je můžete také zdarma jako ilustrovaný ebook (a to zde: https://volnycasdeti.cz/…/e-booky-pro-deti-ke-stazeni-zdarma).

 

Pro vás a vaše děti pravidelně chystáme i další dárky. Jelikož v týmu Volného času dětí je také zkušený grafik, vytváří naše vlastní stolní hry v tématice výletu, které si děti odnášejí domů a můžou si ji zahrát i s vámi rodiči! (Prohlédněte si naše hry zde: https://volnycasdeti.cz/blog/nase-stolni-hry). A navíc samozřejmě pokaždé dáváme dětem na památku krásné diplomy (se kterými se rádi pochlubíme zde: https://goo.gl/UjAZoz).

 

A co je největší odměnou pro nás? Šťastné děti, které v pohodě a bezpečí stráví zábavný čas v přírodě, a ne za počítačem. A také nás těší spokojení rodiče, kteří si můžou o víkendu odpočinout. (Jejich reakce na naše akce najdete zde: https://volnycasdeti.cz/recenze).

 

Dočetli jste až sem? Děkujeme za váš čas a i pro vás máme odměnu! Rádi bychom vás pozvali na náš lednový výlet „Staň se agentem 007“ se slevou 100 Kč! Pro uplatnění slevy zadejte při dokončovaní rezervace slevový kód: "007".

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!