Víte co jsou Slevákovi?

Víte co jsou Slevákovi?
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

 

Kde v dnešní době dostanete něco zadarmo? Kde můžete vydělávat, když vlastně ani neděláte žádnou práci? Zkuste začít  využívat náš cashbackový portál www.slevakovi.cz.

 

A o co se to jedná? Co to znamená cashbackový portál? Jedná se o webový portál, kde můžete dostat za své nákupy na zaregistrovaných obchodech zpátky své peníze.

 

Jak to celé funguje? Nejprve se musíte zaregistrovat. Zaregistrujete si svoji emailovou adresu, přes kterou se budete přihlašovat. Zároveň si na Vás vezmeme kontakt - jméno a také číslo bankovního účtu, abychom věděli, kam Vám budeme zasílat Vaše "vydělané" peníze.

 

Po úspěšně dokončené registraci dostanete bonus ve výši 50,- Kč. Tento bonus Vám vyplatíme, až nasbíráte celkově 200,- Kč (včetně tohoto bonusu).

 

A pokud jste úspěšně zaregistrovaní, můžete začít vydělávat. Na našem webu www.slevakovi.cz vracíme všem registrovaným uživatelům až 15 %  z ceny Vašeho nákupu. Nakupovat můžete na více než 200 partnerských obchodech. Můžete tedy získat až 150,- Kč z každé utracené tisícikoruny.


Samotný nákup na daném internetovém obchodě je velmi jednoduchý. Vyberete si obchod, kde si chcete něco koupit. Vybírat můžete z různých kategorií obchodů, ať už jde o nákup auto/moto věcí, hraček, jídla, módy a obuvi, vzdělávání, zdraví a mnohých dalších.

 

Stačí se podívat a vybrat daný obchod. Mezi našimi partnerskými obchody jsou například Baťa, Pilulka.cz, damejidlo.cz,, Foto Škoda, Axa Assistance, krasa.cz, triola.cz a mnoho dalších. Pokud není Váš obchod v naší nabídce, kontaktujte nás a my ho tam, pokud to bude možné, rádi přidáme. Po vybrání daného obchodu a kliknutí na jeho odkaz můžete v obchodě nakupovat, co si budete přát. Odměna za nákup Vám bude přičtena obvykle během 24 hodin a po schválení daného obchodu (většinou 30 dní) je možné Vám výdělek okamžitě vyplatit na Váš účet. Čekání na schválení obchodu je kvůli možnosti vrácení zboží, v tomto případě by Vám zanikl i nárok na Vaši odměnu.

 

Další možností získání peněžního bonusu je doporučení. Každý náš registrovaný uživatel získá unikátní odkaz, který může využít pro propagaci našeho portálu www.slevakovi.cz. Pokud doporučíte Vašemu známému náš portál a on při registraci využije Váš odkaz, připíšeme Vám bonus ve výši 100,- Kč. Tento bonus je přidělený až poté, co doporučený uživatel dosáhne v potvrzených odměnách částky ve výši 200,- Kč.

 

Co je tedy jednoduššího, než začít využívat náš portál www.slevakovi.cz? Můžete vydělávat při Vašich běžných nákupech. Nemusíte dělat nic jiného, než to, co doposud. Jen se přihlaste a začněte využívat všech našich výhod!

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!