Vánoční dárek - fotodárek

Vánoční dárek - fotodárek
přidal(a) Marek Kotala, 8. Říjen 2018

Vy ještě nemáte žádné vánoční dárky? Nekupujte je, vytvořte je u HappyFoto!

Fotodárek je skvělý dárek. Máte-li v počítači nebo v telefonu uložené pěkné fotografie, ze kterých by měly radost i vaši příbuzní či přátelé, neváhejte a vytvořte jim originální fotodárek! Máme pro vás několik tipů, které by se vám mohly hodit.

 

Fotoknihou nebo kalendářem potěšíte všechny, kteří s vámi chtějí sdílet vaše zážitky. Takže třeba babičky, dědečky nebo ty, se kterými jste trávili letošní letní dovolenou. Z knihy či kalendáře, do které můžete vepsat i pár řádek od srdce, budou určitě nadšeni!

 

Jestli jste letos zavařili hodně marmelád, stačí na sklenici nalepit originální etiketu a dárek je tady! Hodí se pro všechny vzdálené příbuzné, kolegy, kamarádky i kamarády. Kdo by neměl rád domácí džem?

 

Máte v rodině nebo mezi přáteli hračičky, kteří si rádi skládají puzzle? Složit puzzle z amatérské fotografie může být o dost větší oříšek, než je skládat z prefabrikovaných vymazlených obrázků, které nabízejí v papírnictví a v hračkářství!

 

Hodně lidí ještě pořád při práci používá myš. Jenže taková myš po každém stole nejezdí. Třeba po skleněném se jí vůbec nechce. Pořiďte myšce pěknou podložku. Osoba, která po ní bude s myší rejdit, si na vás pokaždé při práci vzpomene!

 


Vlastní vaše drahá polovička iPhone? Máte podezření, že si telefonuje nebo esemskuje s někým, na koho žárlíte? Vytvořte svému miláčkovi originální kryt s vaší fotografií. Však on už bude vědět, komu patří, když vás bude mít pořád pěkně na očích!

Více informací a ceník najdete na www.happyfoto.cz!

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!