Útulný domov

Útulný domov
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Domov je to nejvíc, co můžeme mít. Útulný domov, kam se rádi vracíme po práci, kde odpočíváme, kde trávíme svůj volný čas s rodinou. Je to místo, kde nám je nejlépe. A každý domov musí být útulný. Jak ho udělat ještě útulnější a příjemnější? Doma se musíme cítit velmi pohodně. Náš bytový textil  a doplňky do domácnosti tomu napomůžou.

 

Záclony na oknech

Jak udělat domov ještě zabydlenější a příjemnější? Aby náš domov nepůsobil chladně, nebyl holý, stačí, aby naše okna zdobily pěkné záclony. Záclony na okna můžete vybírat u nás z bohaté nabídky. Nabízíme již hotové a připravené kusové záclony, které si můžete rovnou pověsit na okno. Stačí znát rozměry okna a můžete rovnou vybírat. Záclony nabízíme vitrážkové, v různých výškách od 30 cm až po dlouhé balkónové v ve výšce např. 290 cm. Pokud nechcete záclony kusové, můžete u nás vybírat v metráži a není pro nás problém pak každou záclonu upravit - můžeme Vám Vaše objednané záclony obšít po okrajích a na horní okraje Vám našijeme řasící stužky. Záclony nabízíme ve všech možných barevných odstínech, s různými vzory - ať se jedná o abstraktní vzory, kuchyňské motivy, květinové motivy, pruhované záclony a mnohé další. Stačí si jen vybrat, objednat a pak už jen pověsit a Váš domov bude působit mnohem vlídněji.

 

Příjemná ložnice

Dalším místem ve Vašem bytě nebo domě, který vytváří atmosféru domova je ložnice. To, jakou máme ložnici a jakým bytovým textilem je vybavená, také napomáhá Vaší náladě doma. Nabízíme krásné povlečení a prostěradla. Prostěradla máme v široké barevné škále a v různých materiálech. Prostěradla máme ze 100% bavlny, z bavlněného saténu, froté prostěradla, jersey prostěradla. Nabízíme prostěradla ve všech rozměrech, pro jedno lůžku, dvojlůžka i atypické rozměry a prostěradla pro dětské postýlky. Krásné prostěradlo doplní také příjemné povlečení, ve kterém se Vám bude spát jako "v bavlnce" a ráno se budete cítit odpočatí a dokonale připravení na další pracovní den. Povlečení, stejně jako prostěradla, nabízíme v různých materiálech (bavlna, bavlna exklusive, flanel, krep, mikrosatén, mikroflanel, ...), tak i v různých motivech. V nabídce máme také velmi oblíbené dětské vzory z pohádek a filmů, ale na své si přijdou i milovníci klasických motivů i moderních vzorů.

 

Sedací vaky - místo pro relaxaci

Jedním z důležitých míst pro naši relaxaci a načerpání sil po náročném dni je také sedací vak. Sedací vaky mohou být také perfektním doplňkem v dětském pokoji, v herničkách i pokoji dospělých. Sedací vak nabízí pohodlí a relaxaci, zregenerujete na něm celé tělo. Jeho výplň se přizpůsobí Vaší poloze a bude se dokonale tvarovat podle Vašeho těla. Sedací pytle jsou vyrobené z pevné polyesterové látky s kvalitním potiskem. Vaky mají snímatelný potah na zip, takže není problém jej sundat a vyčistit. Ve vnitřním pytli vaku je uzavíratelný otvor, díky kterému můžete do pytle doplnit nebo naopak odsypat kuličky. Pak už jen zbývá se pohodlně usadit a začít v klidu odpočívat.

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!