Tvůj osobní rozvoj

Tvůj osobní rozvoj
přidal(a) Marek Kotala, 13. Březen 2020

 

Máte jakýkoliv problém v osobním nebo pracovním životě? Nevěříte si? Nedaří se Vám, abyste splnili cíle, které si uložíte? Nerozumíte svým pocitům? A na toto všechno navazují další a další problémy a starosti, které Vás v životě zatěžují?

V tom případě je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Ale co? Ráda Vám s tím pomůžu. Zabývám se osobním rozvojem. Co to tedy znamená? Jak a s čím Vám můžu pomoci?

Osobní rozvoj

Působím v oblasti osobního rozvoje, koučingu. Sama jsem se k této oblasti dostala právě tak, že jsem sama potřebovala osobního kouče. A byla jsem velice mile překvapená, jak mi to pomohlo v mém rozvoji. Začala jsem se věnovat osobnímu rozvoji profesionálně a v současnosti jsem připravená pomoci každému, kdo mojí pomoc potřebuje. Poradím Vám v oblastech Vašeho života - jako jsou vztahy, zdraví, práce a peníze, ale také partnerský život nebo Vaše sebevědomí.

 

Můžete se ke mně objednat na osobní konzultaci, kde probereme veškeré Vaše problémy a starosti a najdeme řešení na konkrétní situace. Může se jednat o všelijaké psychické problémy, ráda Vás zbavím strachu z řízení automobilu, porozumět svým pocitům a vyjádřit je, vyřešíme problémy s komunikací a nastavením jasných hranic pro Vaše okolí, aby Vás okolní lidé zbytečně nevyužívali.

Pokud potřebujete pomoci s rozhodnutím, jak odejít z práce, která Vás nenaplňuje a nebaví, ale bojíte se udělat změnu, vyřešíme to. Popovídáme si o tom, získáte potřebné zdravé sebevědomí a dáte svému životu ten správný směr.

Poradenství, koučing, homeopatie

Součástí mého poradenství, koučingu, ale není jen výše popsané. Ráda Vám také poradím v oblasti homeopatie. Vystudovala jsem Homeopatickou Akademii v Praze, kde jsem získala nejen cenné rady v oblasti homeopatie, ale prohloubila si i další propojení mezi myslí a tělem. Naučila jsem se celostnímu přístupu ke zdraví, ale také číst v lidech, vyznat se v jejich pocitech a problémech, což se krásně propojilo s koučingem a vše začalo dávat ještě větší smysl.

 

Homeopatie pracuje nejen s fyzickým tělem, ale s osobností člověka a proto někdy dojde k propojení psychického problému a zdravotního problému. Díky důkladné konzultaci tak dokážeme naprosto jednoduchým způsobem odstranit nejen problémy s myslí, ale najednou začnou mizet i problémy zdravotní, které by Vás ani nenapadly, že spolu mohou souviset.

 

I v případě, že budete potřebovat poradit v oblasti financí, není to problém. Další z mých specializací je finanční konzultace, kdy Vám pomůžu najít rovnováhu v oblasti financí a mentálního nastavení z hlediska hojnosti a financí.

 

Kontaktujte mě, domluvíme si konzultaci a společně objevíme ve Vaší osobnosti ty nejlepší vlastnosti a Váš život dostane úplně jiný smysl, lepší rozměr.

 

10 případů, kdy vám mohu pomoci:

  • Jste nezdravě závislí na druhých lidech a chcete se postavit na vlastní nohy
  • Nevěříte si a potřebujete získat zpět svou vnitřní sílu a stabilitu
  • Neumíte si nastavit zdravé hranice s druhými a vyčerpává vás to
  • Nedaří se vám naplňovat vaše cíle
  • Nerozumíte svým pocitům a máte problém je autenticky vyjádřit a komunikovat druhému
  • Děláte práci, která vás nebaví a nenaplňuje, a bojíte se vykročit vstříc té vaší vysněné
  • Máte strach až paniku z řízení auta
  • Chcete pochopit, jak funguje zákon přitažlivosti a začít s ním zacházet tak, aby pracoval pro vás
  • Chcete porozumět ženské cykličnosti a začít ji využívat ve svůj prospěch
  • Chcete se naladit na hojnost

 

OBJEDNAT KONZULTACI

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!


Jedlé papíry

Máme skladem: Cukrářské potřeby, pomůcky na pečení, suroviny, marcipán

Rizoto recepty

Nejlepší recepty na rizoto na Receptnajidlo.cz

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!