Těhotenské šaty

Těhotenské šaty
přidal(a) Marek Kotala, 9. Květen 2017

Období těhotenství je pro každou ženu velmi krásným obdobím. Je to čas, kdy se nastávající maminka těší na miminko a prožívá chvíle, kdy cítí, jak miminko roste a vyvíjí se. Ale nejen všechny její prožitky jsou úplně pozitivní. Tím, jak se jí mění tělo, jak miminko roste, tak s ním roste i nastávající maminka. Ženám roste bříško, prsa mění svůj tvar a kdejaká maminka má pocit, že ztrácí na své "ženské kráse".

 

Toto období netrvá pouze chvilku. Je to doba minimálně přes půl roku, kdy se nastávajícím  maminkám mění celé jejich tělo.

 

S tím souvisí i to, že maminka, často ve vyšších stádiích těhotenství (ale někdy i dříve),  nemá oblečení, do kterého by se vešla. Každá nastávající maminka chce být krásná a proto jsme tady my, www.happymum.cz, v našem obchodě si můžou všechny nastávající maminky pořídit oblečení, ve kterém se budou cítit pohodlně a ještě krásněji.

 

Těhotenské šaty, které si můžete zakoupit na našich stránkách jsou vhodné pro všechny těhotné ženy. Tyto šaty potom ale určitě využijete i v období po porodu. Většina našich šatů jsou přizpůsobené k tomu, abyste v nich mohla pohodlně kojit, aby nebylo třeba svlékat si celé oblečení. Šaty většinou obsahují vrchní vrstvu, kterou jenom nadzvednete a můžete diskrétně kojit kdekoliv bude třeba. Naše těhotenské šaty jsou vhodné tedy jak pro období před porodem, tak i po něm.

 

Vybírat můžete ze široké škály těhotenských šatů. V naší nabídce naleznete šaty krátké, dlouhé, s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem, bez rukávů, na ramínka, šaty pruhované, puntíkované, kytičkované, jednobarevné, šaty všech barev, zkrátka cokoliv, na co pomyslíte. U nás není problém vybrat si těhotenské šaty pro společenskou událost, pracovní příležitost, abyste vypadala na různých akcí velmi žensky, ale také šaty sportovního typu nebo jen letní nebo jarní šaty pro každodenní použití.

 

Vyberete u nás i těhotenské šaty, které jsou vytvořené pro všechny maminky, které mají náročný typ postavy. Naše šaty mají například tvarovaný výstřih, který dokáže krásně zvýraznit poprsí nebo dekorativní nabírání pod prsy, které vytvaruje pas. Pokud má nastávající maminka problémy se širšími boky, máme také šaty, které mají volnou spodní část šatů, která široké boky dokonale zamaskuje.

 

Na výběr máme všechny velikosti od nejmenších XS až po ty největší XXL.

 

Pokud potřebujete poradit, není problém, přijďte k nám do Happymum a společně vybereme nejvhodnější model pro Vás. Máme těhotenské šaty pro každou nastávající maminku.

 

 garage.jpg
Určitě to každý z vás zná, máte doma plno věcí, které je vám líto vyhodit, protože jsou ještě v pěkném stavu, použitelné, jenom vám už se prostě NEHODÍ…využijte službu DejToKarlovi
Číst více
matcha.jpeg
Tento japonský mletý čaj si v Evropě získává stále více příznivců.
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.