Spolehlivá předpověď počasí

Spolehlivá předpověď počasí
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Hledáte webovou stránku, kde byste našli pohromadě všechny informace týkající se počasí? Nejenom předpověď počasí, ale také zprávy o počasí, fotografie s tématikou počasí, radarové snímky, satelitní a družicové snímky? Potom jste správně na adrese http://www.slunecno.cz.

 

Předpověď počasí na míru

Chytáte se na hory a rádi byste znali, jaké jsou sněhové podmínky v dané oblasti? Není to žádný problém. Všechny informace najdete pohromadě o všech destinacích v České Republice. Stačí zadat například Krkonoše a hned uvidíte aktuální předpověď pro danou lokalitu. Najdete tu aktuální stav sněhu, o každé sjezdovce na daném místě jsou popsány informace, zda je sjezdovka v provozu, jaké jsou podmínky. Nemusíte hledat na různých stránkách, u nás to máte všechno pohromadě a hned k vidění.

Naše stránky Vám zobrazí předpovědi srážek, teploty, oblačnosti i větru.

Poskytujeme předpovědi počasí pro více než 10 000 míst v České Republice. Máme předpověď pro danou lokalitu a každé místo má svoji předpověď. Odchylka pro naše předpovědi je maximálně 7,5 km. Stačí zadat obec nebo město a zobrazíme Vám předpověď na aktuální den, pak předpověď na 3 dny a týdenní výhled. Popsána je pocitová teplota, čas východu a západu slunce, vlhkost vzduchu, síla větru.

 

Informace o počasí

Najdete u nás také pohromadě informace o termínech, které se vyskytují u předpovědí počasí. Přehledně jsme Vám shrnuli informace z wiki stránek, takže už nemusíte hledat na více stránkách, co to je například barometr, srážkoměr nebo vlhkoměr.

 

Radarové snímky

Pokud byste chtěli vidět rovnou snímky z radaru, není to problém. Meteoradar pro Českou republiku sledujeme online, takže se podíváte a vidíte, kdy Vás zastihne v dané oblasti déšť.

 

Modely předpovědi počasí

Hledáte rychlý odkaz na modely počasí pro Českou republiku. Nabízíme Vám hned 3 modely pro předpovědi počasí a to Aladin, Air.slunečno a model Medard. Popíšeme Vám, jak se vlastně takové předpovědi počasí dělají, jak funguje numerický model a jak se dá s přesností určit, kdy a kde bude zrovna jaké počasí.

 

Články o počasí

A to není všechno. Pravidelně pro Vás aktualizujeme veškeré zprávy, které se týkají počasí. Najdete  u nás informace o sněhových kalamitách, o zemětřesení, o záplaváchleHledáíte, bouřkách, tropických vedrech a mnoho dalšího. Články jsou vyhledávány u domova i ze světa a vy máte přehledně všechno, co potřebujete vědět.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!