Setříděné vzpomínky?

Setříděné vzpomínky?
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

V dnešní době si stále častěji nahráváme videa všeho, co se děje kolem nás. Nahráváme každý okamžik, který se nám v danou chvíli líbí. Ale co dělat, abychom se v našich videích neztratili? Jak je roztřídit, abychom v nich měli pořádek?

To jsou otázky, které si pokládá většina z nás. Právě pro Vás je tu aplikace - software Videolide.

 

Vlastnosti aplikace Videolide

Videolide.cz je aplikace, kterou můžete stáhnout zdarma z webových stránek. Testovací licence je na 30 dní zdarma. Stačí mít operační systém Windows 10,8 nebo 7 a internetový prohlížeč Google Chrome nebo Mozila FireFox. Pak už jen stačí nahrát video a začít třídit Vaše videa.

 

Manažer videí

Součástí aplikace je manažer videí, který spravuje veškerá Vaše videa z jednoho místa. Je to přehledný manažer video souborů, jasně v něm vidíte, jaké video máte kde nahrané, videa si můžete libovolně seřazovat nebo filtrovat dle vlastního uvážení (podle data, velikosti, abecedy, ale třeba i podle informací, které jsou na záběrech pořízeny).

 

Videopřehrávač

Všechna Vaše videa si můžete rovnou přehrát jedním kliknutím na video. V přehrávači jsou všechny funkce na spuštění, zastavení videa, na ovládání hlasitosti apod. Všechna videa jsou spouštěna on-line z webového prohlížeče v aplikaci Videolide.

 

Měj přehled

Měj přehled je intuitivní vyhledávání a ovládání přímo v internetovém prohlížeči. Videa máte rozdělená do chytrých náhledů (generované v momentech, kdy se na videozáznamu něco děje) a podle nich můžete přehrávat a vybírat záběry, které potřebuje zrovna přehrát. Nemusíte tedy procházet vždy celou osu, náhledy Vám s výběrem pomůžou.

 

Vyhledávání záběrů

Vyhledávání v aplikace Videolide je bez jakéhokoliv označování, nastavování ani bez poznámek. Jedním slovem zadáte to, co chcete nají a aplikace Vám najde všechny záběry, kde se toto "slovo" vyskytuje. Přesně najde čas a místo, kde jste danou věc natáčeli. Všechny momenty, které chcete, můžete ve video zároveň otagovat, označit, popsat, editovat. Podle vlastních značek pak rychle vyhledáte to, co chcete.

Zaujala Vás naše aplikace? Potom neváhejte a pojďte na https://www.videolide.cz/ a stáhněte si naší aplikaci a můžete ihned začít třídit Vaše videa a objevovat všechny taje našeho softwaru. Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!