Recept na kalendář s dorty. Bude vás to bavit!

Recept na kalendář s dorty. Bude vás to bavit!
přidal(a) Marek Kotala, 20. Leden 2016

Zvládnete podle Máminých receptů upéct dvanáct různých dortů nebo zákusků? Vyfoťte na každý měsíc jeden a použijte fotky do svého vlastního kalendáře od HappyFoto. Vytvořit si můžete třeba stolní nebo nástěnný v různých rozměrech, a to přímo na webové stránce společnosti HappyFoto. Výroba kalendářů probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír (250 g/qm) nebo na fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Skvělé je, že fotopapír, který používá HappyFoto na své kalendáře, je opatřen vrstvou, na které nikdo nezanechá otisky prstů. Další výhodou je, že kalendář od HappyFoto nemusí začínat lednem, ale jakýmkoli jiným měsícem. Doba zpracování objednávky jsou pouhé tři pracovní dny, takže hurá do toho! Bude vás to bavit!

 

Chtěli byste recept, který je na titulní stránce našeho kalendáře? Tady je:

Suroviny

1 hrnek polohrubé mouky
½ hrnku cukru
4 nastrouhaná jablka
prášek do pečiva
1 vejce
2 lžíce kakaa
5 lžic oleje
½ hrnku mléka
4 lžíce rumu
tuk na vymazání formy

 

Poleva

velká čokoláda na vaření
3 lžíce másla

 

Na ozdobu

asi 20 malin

 

Ze všech surovin vymícháme těsto, které vlijeme do vysypané dortové formy. Pečeme ve středně vyhřáté troubě asi 40 minut nebo déle (zkusíme píchnout špejlí, když na ní přestane ulpívat těsto, je korpus hotový). Necháme vychladnout. Rozkrojíme, pomažeme oblíbenou marmeládou a přiklopíme. Čokoládu na vaření rozpustíme ve vodní lázni a na zjemnění přidáme máslo. Polevou potřeme dort ze všech stran a ozdobíme čerstvými malinami.Dante zaclony.jpg
Domov je to nejvíc, co můžeme mít. Útulný domov, kam se rádi vracíme po práci, kde odpočíváme, kde trávíme svůj volný čas s rodinou. 
Číst více
garage.jpg
Určitě to každý z vás zná, máte doma plno věcí, které je vám líto vyhodit, protože jsou ještě v pěkném stavu, použitelné, jenom vám už se prostě NEHODÍ…využijte službu DejToKarlovi
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.