Proč darovat fotoknihu s vlastními recepty

Proč darovat fotoknihu s vlastními recepty
přidal(a) Marek Kotala, 29. Listopad 2018


 

4 důvody, proč darovat fotoknihu s vlastními recepty

Vy letos ještě nemáte vánoční dárky? Nevadí! Tenhle dárek ještě určitě stihnete. Teda jestli máte doma cukroví, nejlépe vlastnoručně vymodelované a upečené. Naklikejte stránky HappyFoto a naházejte svoje fotky a vtipné textíky do šablony!


1) Jde to i bez křestu

Nemusíte se doprošovat žádného vydavatele ani pořádat nákladný křest s podpisovou akcí a občerstvením. Opravdu stačí jen přetáhnout fotky v počítači či v telefonu do šablony od HappyFota, dalším kliknutím objednat a pak už jen čekat na pošťáka, který vám fotoknihu přinese.

 

2) Maminka či babička budou nadšené

No jasně, že budou nadšené, možná jim i ukápne slza dojetí. Protože takový dárek by od vás nečekaly. Je to hodně osobní a určitě vám to dalo spousty námahy!

 

3) Fotky dětí a mazlíčků

Jestli máte děti nebo aspoň domácího mazlíčka, nezapomeňte je do fotoknihy taky zahrnout. Úspěch vám můžeme z vlastní zkušenosti zaručit!

 

4) Není to drahé

Mrkněte na stránky www.happyfoto.cz. Možná tam mají zrovna nějaké slevy. A když se vám nebude chtít vyrábět celá fotokniha, určitě si tam najdete jiný fotodárek. Takový, na který vám bude stačit třeba jen jedna fotka.Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!