Probiotické tampóny vás zbaví starostí

Probiotické tampóny vás zbaví starostí
přidal(a) Marek Kotala, 20. Srpen 2018

Také patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním styku. Vhodným řešením, jak obnovit rovnováhu poševní mikroflory je používat probiotické tampóny.

Nepodceňujte lactobacily a jejich význam

Pochvu chrání před agresivními mikroorganismy právě lactobacily. Jedná se o zdravé bakterie mléčného kvašení. Vlivem užívání antibiotik, nevhodné intimní hygieně nebo stresu a nadměrnému stresu se počet lactobacilů snižuje. Probiotické tampóny ellen  obsahují vyvážené množství těchto lactobacilů, které se v pochvě vlivem tepla uvolňují a dodávají potřebné množství lactobacilů.

 

V období menstruace je vaginální mikroflóra velmi nestabilní a zvyšuje se její pH. V době menstruace je lepší používat tampóny místo vložek. Tampóny krev okamžitě vsakují a ta nezůstává jako živná půda pro bakterie v pochvě.

 

Jednoduchým prostředkem je také aplikace probiotického intimního krému ellen. Ellen probiotický krém obsahuje kmen bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel. Krém se aplikuje do oblasti zevních genitálií. Poté, co je krém aplikován, dochází k posílení přirozené mikroflory. Pokožka a sliznice je hydratována, díky tomu se budete cítit svěží po celý den. Tento krém neobsahuje žádné konzervanty ani parabeny, nemá žádné vedlejší účinky. Používat jej můžete i v kombinaci s tampóny. Krém stačí aplikovat jednou až dvakrát denně. Krém lze používat také jako preventivní opatření, například před pohlavním stykem, návštěvou bazénu nebo za horkých letních dní.  Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!