Pečující nosní sprej

Pečující nosní sprej
přidal(a) Marek Kotala, 20. Srpen 2018

Stoprocentní recept, jak se v létě vyhnout rýmě, neexistuje. Můžete třeba jen přehnat slunění a na rýmu je zaděláno. Rizika ale minimalizovat můžete, například preventivní aplikací ošetřujícího přípravku do nosu. Přibalte si do rodinné lékárničky na dovolenou nový tixotropní nosní sprej Nozitix, který díky obsahu přírodních olejů umí i v horkých dnech nosní sliznici zvláčnit a hydratovat. A pokud už rýma začala, přispěje k úlevě od potíží.  


Jak to, že rýma není v létě neobvyklá? Důvodů je řada. Například prudké střídání vysokých letních teplot venku s pobytem v mnohem nižších teplotách klimatizovaných prostor. Jednoduše řečeno - čím je venku tepleji, tím snáze v klimatizované kanceláři, hotelu či obchodním domě nastydnete. Příčinou rýmy může být i to, že jste se tak dlouho opalovali na přímém slunci, až to neustála vaše imunita.

 

A protože se rýma ke všemu šíří kapénkovou infekcí, i docela obyčejnou rýmou se lehce nakazíte. V práci, v hromadném dopravním prostředku nebo vaše děti na prázdninovém táboře. Do lékárničky na cesty prostě účinný nosní sprej vždycky patří.

 Kapky do nosu Nozitix

K lékaři hned běžet nemusíte

Pro letní období je typická akutní virová rýma charakteristická vysušenou nosní sliznicí. Na počátku s vodnatým výtokem z nosu. A ten raději nikdy nepodceňujte!  Když totiž včas nezačnete s léčebnou péčí, může se virové onemocnění změnit v bakteriální. Rýma začne houstnout, nos se ucpává a celá anabáze může skončit až zánětem dutin.

 

Kapénkové infekci, potažmo rýmě, je nejlepší se vyhnout preventivní ochranou. Dodržujte základní pravidla hygieny, nechovejte se rizikově a mějte po ruce nosní sprej Nozitix na bázi přírodních olejů, který vám pomůže rýmě předcházet nebo ji zmírnit hned v počátcích. Navíc nosní sliznici zvlhčí a zabrání jejímu otoku. Při aplikaci do nosu se rozptyluje ve formě tixotropní emulze, která vytvoří v místě nanesení tenký, měkký, ochranný film. Díky tixotropním vlastnostem se emulze rovnoměrně nanáší a z povrchu nosní sliznice nestéká, čímž vzniká výrazně silnější ochranná a hydratační vrstva než je běžné u jiných přípravků.

 

NOZITIX pro nosní komfort celé rodiny

NozitixNosní sprej Nozitix zvlhčuje a zvláčňuje suchou nosní sliznici, zklidňuje její podráždění a celkově napomáhá k prevenci i při léčbě rýmy a nosních zánětů virového, bakteriálního nebo alergického původu. Obsahuje kombinaci přírodních olejů, jako jsou olivový olej, olej z perily křovité a z jedle sibiřské, eukalyptový a mátový olej a také vitamin E. Éterický mátový olej a kyselina glycyrrhizová snižují otok nosní sliznice. Vitamin E zlepšuje hojení. Nozitix je vhodný pro každé roční období, pro dospělé i děti od 3 let. K dostání je v lékárnách. Více informací na www.nozitix.czChci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!