Obohaťte si své grilování vytříbenými nápoji

Obohaťte si své grilování vytříbenými nápoji
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

 

Grilování je už několik let všeobecně oblíbený program na letní večery i dny volna. Lehce se ale může stát, že v rámci takové intenzity se vám na grilu objevují stále stejné pochoutky, které zapíjíte stále stejnými nápoji. Dnes vám poradíme, jak si grilované menu zpestřit, obohatit o další chutě a možná najít TOP kombinaci letošní sezóny.

 

Grilování může díky správnému nápojovému lístku získat zcela jiný rozměr. Čím naplnit ‘’nápojový lístek’’ vaší home grill party?


Slunce pálí, gril připravený a vaše hrdlo prahne po osvěžujícím a lahodném pití. Tak čím uhasit žízeň dnes? Nejlepší je asi voda. Váš gurmánský jazýček se tak očistí od předchozích pochoutek a božská chuť masa se následně může rozvinout v celé své kráse. Řada lidí si dá před jídlem malého panáčka slivovice.

 

Pozvěte souseda na to nejlepší!

Grilování je společenská událost, která nabízí možnost strávit nějaký ten čas nejen se svou rodinou a přáteli, jde rovněž o skvělou příležitost, jak lépe poznat třeba své sousedy. Těm pak můžete nabídnout to, co si doma jistě nedají.

 

Žádné laciné buřty, ale masíčko té nejvyšší kvality. Řada lidí si dá pivo nebo chlapácké pití, whisky či vodku.

 

Kromě toho, věděli jste, že taková vodka je základem pro míchané drinky? Ty jsou oblíbené především u dam?


Správně ochucená voda může překvapit

Jistě, každý ví, že v létě, kdy je pekelné horko, by se alkoholické nápoje neměli tolik pít a pitný režim doplňovat hlavně v rámci čisté vody.

 

Pokud se rozhodnete pít alkoholické nápoje, určitě byste měli pít i vodu, abyste v polovině grilování neodpadli. Pijte vodu ochucenou čerstvým citrónem, limetkou a mátou. Jde o zdravou a chutnou variantu ozvláštnění pramenité vody.

 

 

 

 

 

 

 Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!