Nevíte, co s nepotřebnými věcmi? Dej to Karlovi!

Nevíte, co s nepotřebnými věcmi? Dej to Karlovi!
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 


Určitě to každý z vás zná, máte doma plno věcí, které je vám líto vyhodit, protože jsou ještě v pěkném stavu, použitelné, jenom vám už se prostě NEHODÍ…využijte službu DejToKarlovi.cz!

 

S nadšením si koupíte golfové hole/tenisovou raketu/Playstation/domácí pekárnu.., protože všichni kolegové hrají golf/tenis/paří/pečou, tak vy musíte taky..ehm někoho mi to připomíná…

 

Po roce zjistíte, že vás to nechytlo, nemáte čas, věci založíte nejprve do skříně, pak do sklepa. Přemýšlíte, co s nimi, nikdo ze známých je bohužel nechce. Rozhodnete se je PRODAT...nejlépe v nějakém online bazaru.


Ale to není jen tak. Věci musíte pěkně nafotit, naaranžovat, nasvítit, fotky ořezat, věci popsat a vše vložit na internet. Po pár dnech začnou zájemci volat, psát, máte x zmeškaných hovorů, musíte odpovídat….za chvíli už nevíte, kde vám hlava stojí.

 

Když se konečně domluvíte s kupcem, následuje PŘEDÁVKA, další kritický moment:).

“Nemohl byste dojet tam a tam?!...”. Jako na potvoru je to zrovna úplně na druhé straně města než bydlíte, takže další diskuze o vhodném místě setkání, kupec začne couvat a nákup zruší. Hledáte jiného a kolečko začíná opět od znova. Další si přeje věc poslat poštou. Ještě jsem nezažil poštu bez fronty, pokud vy ano, dejte mi tip, budu tam chodit:).

Zkrátím to...

Dej to KarloviKAREL toto všechno udělá ZA VÁS. Připravíte si nepotřebné věci, objednáte odvoz, tak že buď zavoláte +420 494 900 126 nebo vyplníte online formulář. Věci se odvezou. Karel je vyfotí, popíše, otestuje, zda jsou funkční, napíše inzerát a vyvěsí na bazarové portály jako Sbazar.cz, Bazoš, Aukro a OdKarla.cz.


Vy, pod svým admin účtem, vše sledujete. Jediné, co musíte, je schválit Karlem navržené ceny. Pak se věci mohou začít prodávat. A vy už jen čekáte, až si budete moct poslat peníze na váš účet.

Podívejte se na www.dejtokarlovi.cz, zde najdete více informací a tipů, co se dobře prodává, či naopak co se nesmí prodávat.

Budete mít doma uklizeno, uděláte dalším lidem radost a pomůžete přírodě!


Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!