Netradiční porcelán

Netradiční porcelán
přidal(a) Marek Kotala, 25. Září 2018

Přišel podzimní čas a jako každá správná hospodyňka se chystám na svatomartinské hody. Jako tradiční jídlo budu připravovat svatomartinskou husu a bramborovými a houskovými knedlíky a dva druhy zelí. Na návštěvu jsem pozvala celou rodinu, bude to hostina, jak se patří. A nejdůležitější pro mě bude, aby se vše vydařilo a všichni byli spokojení. S přípravou jídla nemám žádný problém a díky eshopu nebude ani problém s podáváním jídla a kulturou stolování. Pořídila jsem si moderní porcelánové nádobí, které má úžasný design. Jeho samozřejmostí je, že splňuje přísné hygienické normy. V nabídce eshopu najdeme velké množství nádobí, které ozdobí každý stůl a dodá jídlu tu pravou "tečku". Sevírování mého menu bude vynikat na talířích a mísách všemožných tvarů a dekorů.

 

Barevné dekory porcelánu zůstávají i po letech stejně výrazné, při jejich zdobení se používá tzv. vtavná dekorace. Nemusím mít ani obavy o to, že by se nějaké nádobí mohlo snadno rozbít. Díky své zesílené konstrukci bude porcelán z e-shopu sloužit několikanásobně déle. Ve srovnání s běžným porcelánem má tento porcelán třikrát až čtyřikrát vyšší mechanickou odolnost. Pokud by někdo potřeboval jídlo ohřát - není problém, protože všechny výrobky je možné bez obav používat v mikrovlnných troubách. Barevné dekory snášejí sálání mikrovlnných paprsků bez jakéhokoliv poškození. A jako správná hospodyňka mám obavy, aby bylo nádobí po dojedení možné co nejrychleji uklidit. To ale také není problém, protože porcelán je vhodný i do myček nádobí. Barvy si zachovají svou krásu i při používání velmi silných čistících prostředků.

 

Až bude dojeden sváteční oběd, ráda nabídnu svým hostům kávu a čaj z porcelánových hrníčků a konvic stejné kolekce. Výhodou těchto kolekcí je, že můžeme svoji porcelánovou sadu můžete průběžně doplňovat a rozšiřovat výrobky stejné řady. Každý rozbitý či ztracený kus lze ihned znovu nahradit.

 

Díky porcelánu z www.eporcelan.cz bude moje hostina mnohem luxusnější a slavnostnější. Jídlo, servírované na tomto porcelánu bude vyzařovat mnohem lepším dojmem a lépe vynikne, což je cílem a snahou každé správné kuchařky. Díky materiálu, bude i jídlo dlouho teplé, takže můžeme u stolu vyprávět rodinné historky a užít si krásný podzimní den! Dobrou chuť!Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!