Nechcete trávit dovolenou v kuchyni?

Nechcete trávit dovolenou v kuchyni?
přidal(a) Marek Kotala, 7. Červenc 2020

Jsou tady prázdniny, volno, dovolené. Chcete svoje volno strávit v přírodě s kamarády nebo pojedete na chatu. Ale co budete jíst. Ano, jasně, chvíli to bez jídla vydržíte… ale co potom? Přeci nebudete hledat někde v divočině restaurace? A představa, že byste strávili v kuchyni před odjezdem další dlouhé hodiny, abyste si připravili a zavařili jídlo, je také myšlenka dost šílená. A s tím, že budete na chatě a celý den se nehnete z kuchyně? To je také představa děsivá, neodpočinete si, budete se potit u plotny... Co tedy dělat? Podívejte se na naší nabídku jidlo-na-cesty.com.

Balené hotové jídlo na cesty

Nabízíme hotová jídla, která stačí ohřát a máte plnohodnotný oběd nebo večeři. Budete mít kdykoliv všechno připravené, bez ušpiněného nádobí, ohřejete a najíte se.

Balené hotové jídlo na dovolenou

Výhody našich jídel

Stačí se podívat na naši nabídku a vybrat si jídlo, které máte rádi. V nabídce máme velmi širokou nabídku jídel od polévek (například boršč, kulajda, bramboračky, vývarů) přes hlavní jídla včetně příloh. Najdete u nás klasický gulášek, vepřové na žampionech, zeleninové ratatouille, štěpánskou pečeni a mnoho dalšího. Máme hovězí, vepřové, kuřecí, ale třeba i jelení maso. Jako přílohy můžete mít brambory, gnocchi, rýži. Naše jídla jsou velmi chutná. A pokud by vám nechutnalo, vrátíme vám peníze.

Bez konzervantů

Naše jídla jsou bez jakýchkoliv konzervantů. Výhodou je, že naše jídla jsou vhodná i pro alergiky, protože jsou bez lepku. Všechna jídla jsou bez emulgátorů a konzervantů, jsou chráněny pouze zavařování – sterilizací, která odstraňuje škodlivé mikroorganismy. Zavařování jídel probíhá při teplotě vyšší než 100 °C. Není třeba žádné chemie proto, aby naše jídlo bylo trvanlivé. Využíváme nejstarší možné technologie pro uchování potravin.

Jednoduchost a nenáročnost

Naše jídlo je již zcela hotové. Pokud ho chcete jíst, stačí ho jen ohřát a máte hotovo. Takže to zvládne úplně každý, dokonce i děti. Buď ho dáte do mikrovlnné trouby na cca 3 minuty, nebo pokud jste někde v přírodě, bez elektřiny, stačí ho ohřát na ohni nebo v horké vodě. Jen ohřejete. A když přijde nouze, můžete ho sníst i studené.

Jídlo na dovolenou vydrží

Odolné balení

Nemusíte se bát, že když naše jídlo na cesty dáte do batohu, vyteče vám nebo se roztrhne jeho obal. Jídlo je zabalené do odolných sáčků, každý sáček má ještě zpevněné dno a výřez pro jednoduché otevření. Každé jídlo má na sobě samozřejmě popisek, o co se jedná a také jaké má nutriční hodnoty.

Skladování

Jednou z častých otázek také je to, jak budeme jídlo skladovat? Pokud jdete někam do přírody, nemáte možnostmi jídlo v chladu. Ale to u našich jídel není žádný problém! Naše jídla jsou stálá až do teploty +30 °C. To je možné právě díky sterilizaci při vysoké teplotě. Naše jídlo má trvanlivost až 3 roky a samozřejmě toto je certifikováno, máme certifikovanou laboratoř v Hradci Králové.

Nechutná vám vrátíme peníze

Už žádná starost - žádné

Pokud stále řešíte, co budete na dovolené jíst, máte všechno vyřešeno. Nemusíte mít starosti, nebudete trávit celé dny v kuchyni. Nemusíte vařit. Budete si užívat volna, relaxovat, trávit nezapomenutelné chvíle s rodinou. O jídlo se postaráme my, https://www.jidlo-na-cesty.com/. Podívejte se na náš eshop, ochutnejte a už nikdy nebudete chtít jinak!

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!