Můj Mazlík

Můj Mazlík
přidal(a) Genes Media, 17. Červen 2015

Jmenuji se Hafina a jsem půlroční štěně labradorského retrívra. Nikdo z vás si asi ani nedovede představit, jaké to je být psem, co máte všechno za starosti. Ráda se s vámi o některé podělím. Hlavním "problémem", ostatně stejně asi jako u vás lidí, je, že bych si moc ráda vybírala s paničkou, co budu mít k snědku. V dnešní době to je docela velký problém. Zkuste se nad tím jenom zamyslet. Ale jsem moc ráda, že existují internetové obchody. Včera jsem zrovna koukala na paničku, když mi vybírala krmivo pro psy, dobroty a hračky na internetovém obchodě pro zvířátka.

 

Začalo to tím, co bude k snídani. Ráno, po tom, co vstanu po dlouhé noci bez jídla, bych si dala něco, abych měla na celý den plno energie. Po ránu mi nejvíc chutnají různé granule pro psy. Je jich velký výběr. Můžete vybírat z různých druhů masa - pečeného jehněčího, bizoního, hovězího, vepřového, kuřecího, králičího a dalších druhů. A těch značek! A velikostí! Takže můžete mít klidně velikost na jednu snídani nebo klidně balení, že byste se mohli rozdělit se sousedy pejsky v celé ulici.

 

No, ale abych se vrátila k dalším mým "starostem". Na snídani již máme granule pro psy. Po snídani si většinou dám "dvacet", ale kolem oběda mi opět probudí známý pocit v bříšku, že bych něco snědla. No a k obědu je nejlepší nějaká konzerva pro psy. A zase můžeme vybírat v nepřeberném množství, jaké konzervy bych mohla sníst. Můžu to mít hodně pestré. Jsou v nich různá masíčka (i speciální jako je třeba křepelčí, jehněčí a další). A jsou plné vitaminů. A jsou druhy pro lesklou srst, pro nás štěňátka, pro starší pejsky, pro alergiky, pro moje vybíravé kamarády, pro ty, co mají problémy s trávením, ... No a to masíčko je v těch konzervách pro psy většinou pěkně namočené v nějaké masovém vývaru a to je potom bašta. Pěkně to klouže do krku, nemusí se to pořádně ani zapíjet a může mi to vzít panička kamkoliv na cesty. Tak to je můj oběd a pak se jde na procházku, kde běhám, abych nabrala pořádně fyzickou kondici a vyběhala všechno to, co jsem snědla a byla jsem připravená na další dobroty.

 

Panička pro mě má plno hraček pro psy, které se dají na mujmazlik.cz koupit samozřejmě také. Takže pro ně běhám, tahám se s ní o ně a hrajeme si. Samozřejmě dostávám také sem tam nějakou tu odměnu, pamlsek pro psy, takže mám motivaci se o to víc snažit. Když přijdeme domů, tak si zase trošku odpočinu na mém pelíšku pro psy a když se večer probudím, tak si dám lehkou večeři. K večeři si také můžu vybírat z různých krmiv pro psy - opět se nabízí granule nebo konzervy. No a tím končí můj den.

 

Jak vidíte, není jednoduché být pes. Ale naštěstí mám paničku a ta se mi o všechno postará na našem obchodě mujmazlik.cz.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!