Mladý kuchtík

Mladý kuchtík
přidal(a) Marek Kotala, 25. Září 2018

Nevíte co uvařit v neděli na oběd? Nevíte si rady s obědy? Máme pro Vás tip. Jedná se o stránku s chutnými recepty na každou příležitost. Jedná se o web mladykuchtik.sk. Najdete zde chutné recepty, články o vaření a o zdravé výživě.

 

Na této stránce najdete recepty na saláty, polévky, hlavní jídla a dezerty. Každý recept je opatřený obrázkem. Většina receptu jsou přidané uživateli, takže jsou dostupné pro všechny, s dostupných surovin.

 

Najdete zde taky recepty, které patří do kategorie zdravá strava. Zdravá strava by měla být základem stravování u každého člověka. Existuje totiž mnoho nemocí, které vznikají díky nesprávné stravě. Jedná se například o diabetes, osteoporózu, hypertenzi. Díky receptům ze zdravé stravy se budete cítit skvěle a hlavně zdravě.

 

Pokud Vás nezajímá zdravá strava, tak pro Vás máme chutné dezerty. Například tvarohovo – kokosové koule. Pokud tedy máte chuť na domácí rafaello, tak navštivte tento web.

 

Pokud máte ale chuť na nějaký předkrm nebo i hlavní jídlo, tak Vám doporučujeme plněné žampióny. Máme pro Vás krátkou ukázku.

 

Budete potřebovat 6 žampiónu, jedno vejce, dvě hrsti baby špenátu, pět plátku šunky a půl hermelínu. Žampiony si očistěte a odstraňte nožičky. Nožičky pokrájejte zároveň se špenátem a šunkou a hermelínem na malé kousky. Pokud Vás tento recept zaujal a chcete se dozvědět jak ho dokončit, tak navštivte tento web, kde se to dozvíte.

 

Pokud máte doma nějaký recept, s kterým se chcete pochlubit ostatním uživatelům, tak se stačí zaregistrovat. Registrace zabere pár okamžiků. Pak už můžete přidávat Vaše recepty.

 

Na těchto stránkách taky najdete různé články na téma vaření, pečení. V rubrice články se dozvíte víc. Články jsou průběžně doplňovány.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!