Mladý kuchtík

Mladý kuchtík
přidal(a) Marek Kotala, 25. Září 2018

Nevíte co uvařit v neděli na oběd? Nevíte si rady s obědy? Máme pro Vás tip. Jedná se o stránku s chutnými recepty na každou příležitost. Jedná se o web mladykuchtik.sk. Najdete zde chutné recepty, články o vaření a o zdravé výživě.

 

Na této stránce najdete recepty na saláty, polévky, hlavní jídla a dezerty. Každý recept je opatřený obrázkem. Většina receptu jsou přidané uživateli, takže jsou dostupné pro všechny, s dostupných surovin.

 

Najdete zde taky recepty, které patří do kategorie zdravá strava. Zdravá strava by měla být základem stravování u každého člověka. Existuje totiž mnoho nemocí, které vznikají díky nesprávné stravě. Jedná se například o diabetes, osteoporózu, hypertenzi. Díky receptům ze zdravé stravy se budete cítit skvěle a hlavně zdravě.

 

Pokud Vás nezajímá zdravá strava, tak pro Vás máme chutné dezerty. Například tvarohovo – kokosové koule. Pokud tedy máte chuť na domácí rafaello, tak navštivte tento web.

 

Pokud máte ale chuť na nějaký předkrm nebo i hlavní jídlo, tak Vám doporučujeme plněné žampióny. Máme pro Vás krátkou ukázku.

 

Budete potřebovat 6 žampiónu, jedno vejce, dvě hrsti baby špenátu, pět plátku šunky a půl hermelínu. Žampiony si očistěte a odstraňte nožičky. Nožičky pokrájejte zároveň se špenátem a šunkou a hermelínem na malé kousky. Pokud Vás tento recept zaujal a chcete se dozvědět jak ho dokončit, tak navštivte tento web, kde se to dozvíte.

 

Pokud máte doma nějaký recept, s kterým se chcete pochlubit ostatním uživatelům, tak se stačí zaregistrovat. Registrace zabere pár okamžiků. Pak už můžete přidávat Vaše recepty.

 

Na těchto stránkách taky najdete různé články na téma vaření, pečení. V rubrice články se dozvíte víc. Články jsou průběžně doplňovány.Chci ZDE článek / odkaz


Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!


Jedlé papíry

Máme skladem: Cukrářské potřeby, pomůcky na pečení, suroviny, marcipán

Rizoto recepty

Nejlepší recepty na rizoto na Receptnajidlo.cz

Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!