Minerály pro zdraví

Minerály pro zdraví
přidal(a) Marek Kotala, 23. Leden 2021

Je zima, období, kdy se často nastydneme. Obzvlášť v dnešní době je důležité, abychom předcházeli jakémukoliv nachladnutí, rýmě, kašli. Všichni chceme, abychom měli nastartovaný náš imunitní systém, aby našemu tělu nechyběli minerály a vitamíny, které jsou pro jeho fungování naprosto nezbytné.

Jak ale tělu doplnit veškeré potřebné látky? Představa, že budeme polykat denně velké množství tabletek, je pro nás zcela nemožná. Jak to tedy vyřešit? Máme pro Vás řešení. Zkuste naše biominerály, tzv. tkáňové soli.

Tkáňové soli

Tkáňové soli nebo také Schüsslerovy soli nebo biominerály jsou minerální soli, které jsou nezbytnou složkou lidského těla. Tyto minerály potřebuje naše tělo pro správné fungování všech metabolických drah, jejich rovnováha je důležitá pro správnou krvetvorbu, pro imunologickou obranu organismu, pro správné trávení.

Jakmile dojde v organismu k nerovnováze v minerálech, přestanou nám fungovat některé reakce v těle a nám se začnou projevovat zdravotní problémy.

Biominerály

Mezi tyto nezbytné a tělu prospěšné minerály patří hlavně sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chloru a křemíku.  Jako doplňkové minerály jsou chrom, zinek, měď, mangan a selen. Všechny tyto minerály jsou součástí našich tkání a buněk, najdeme je také v krvi. Soubor těchto 12 solí byl definovaný v 19. století Dr. Schüsslerem, proto také jejich označení Schüsslerovy soli.

Zdroje biominerálů

Za normálních podmínek bychom měli získávat dostatečné množství těchto minerálů potravou. V dnešní době jsou ale potraviny bohužel o tyto látky velmi ochuzené. Je to dáno dnešním zemědělstvím. Dalším důvodem, proč nám tyto látky v těle schází, nebo je máme v nízké míře, je náš životní styl. Kvůli zvýšené psychické i fyzické zátěži, vysokému stresu, rychlému životnímu stylu dochází k nerovnováze těchto nezbytných minerálních látek a to vede ke zdravotním problémům.

Pomocí, jak tyto látky tělu dodat, jsou právě tyto biominerály, tkáňové soli. Jedná se o tabletky, které se rozpouští přímo v ústech, nemusíte tedy polykat žádné velké tablety. Mají příjemnou nasládlou chuť, takže jejich užívání bude vlastně jako byste si dali nějaké bonbón.

Jedná se o výživový doplněk, není to žádný lék, žádná medikace. A protože se jedná o látky, které jsou přirozenou součástí organismu, mohou je užívat bez jakýchkoliv obav také těhotné a kojící ženy a dokonce i děti.  Tkáňové soli je také možné kombinovat s homeopatiky či klasickými léky. Všechny biominerály obsahují moderní přírodní báze, které jsou bez obsahu lepku, cukru, laktózy a bez živočišných derivátů. Mohou je tedy užívat i alergici.

Takto jednoduchým způsobem doplníme tělu biominerály, které tak moc potřebuje a je pro něj velice prospěšný.

Druhy biominerálů

V naší nabídce najdete velké množství Schüsselrových solí. Můžete si vybrat z biominerálů, které ovlivňují a napomáhají biochemické výživě mozku, jater, sliznice a krve, působících na kůži, vyrovnávající pH apod.

Všechny Schüsslerovy soli poskytují našemu tělu, našim buňkám a tkáním, základní anorganické živiny, které se velmi dobře vstřebávají a napomáhají o obnovení přirozené rovnováhy a regeneraci Vašeho těla.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!