Malování bytů v Praze

Malování bytů v Praze
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

 

V dnešní době se opět vrací "do módy" využívání tapet v dekorovaní našich domů a bytů. Pokud se pro tapetu rozhodnete, pomůžeme vám, malíři pokojů Praha 4.

Malíř pokojů jen nemaluje

Součástí naší práce je například také odstranění starých tapet a příprava stěny na nalepení nové tapety. U starších tapet je jejich strhávání velmi složité, lepidlo bývá silně spojeno s podkladovou vrstvou a v mnoha případech je nutné po jejich stržení následně upravit podklad na stěně, neboť dojde k odloupání i kusů stěny. Naši malíři si se starými tapetami poradí velmi rychle a profesionálně a pokud dojde k porušení zdiva, ihned povrch opravíme, aby bylo možné nalepit tapety nové.

 

Pokud jde o samotné tapetování, můžete si vybrat z několika druhů tapet. Může se jednat o vinylové tapety, papírové tapety nebo lepení obrazových tapet.

Vinylové tapety

Vinylové tapety se používají nejčastěji do reprezentativních prostor, ale také jsou vhodné k zahlazení různých prasklin nebo nerovností. Hodí se do všech interiérů, na panelové stěny, sádrokartony, jsou typy vinylových tapet, které se hodí i do koupelen nebo sklepů. Naši malíři Vám rádi poradí,  jaký vzor a barvu je nejvhodnější si do dané místnosti vybrat.

Papírové tapety jsou také vhodné do všech interiérů, ale nejsou vlhkuvzdorné, takže nejsou vhodné do koupelen. Také zakryjí nerovnosti a praskliny, jsou klasickou a levnější alternativou vinylových tapet.

Obrazové tapety

V neposlední  řadě jsou velice oblíbené obrazové tapety. Tyto "obrazy" dodají Vaší místnosti styl a atmosféru, můžete vybírat z nekonečné škály barev a vzorů a velikostí a tyto tapety lze umístit kamkoliv do Vašich místností.

Tyto obrazy působí na Vaši mysl a navozují náladu celého prostoru.

Naši malíři se postarají o jakékoliv nalepení tapety a po lepení si můžete také sjednat úklidové práce. Naši malíři Vám pomohou s umytím oken, dveří, zárubní, celkového doladění a douklizení místnosti, je možné si sjednat také stěhovací práce, kdy rozmístíme nábytek do původního stavu.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktuje nás www.maliripokojupraha.net, popř. nám zavolejte, kdykoliv 8-20 hod. každá den včetně svátků a víkendů.

Pro stálé zákazníky, ale také studenty, ZTP osoby a seniory poskytujeme slevy. Stačí nám zavolat a domluvit se a ostatní nechte na nás. Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!