Luxusní vířivky Villeroy & Boch

Luxusní vířivky Villeroy & Boch
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Luxusní vířivky řady Just Silence a Compact patří mezi špičku mezi vířivkami značky Villeroy Boch. Obě vířivky mají podobné technické parametry, zásadní věci, ve kterých se liší jsou jejich rozměry a s tím související počet osob, které si mohou dopřávat wellness relaxaci. Také je rozdíl v tom, kolik Jet Pak panelů je umístěno ve vířivky a tedy to, jaký je celkový počet trysek a možnosti jejich kombinace.

 

Vířivka Just Silence

Vířivka Just Silence je vířivkou pro 5 osob. Její rozměry jsou 224 x 213 x 86 cm a je klasického obdélníkového tvaru. Ve vířivce jsou umístěny 3 Jetpaks panely. Počet trysek ve vířivce je 66. Vířivka obsahuje LED osvětlení, ozonátor pro úpravu vody, 2 PE filtry. Vířivka je vyrobená z materiálu acrylic a rámová konstrukce je maximálně odolný Endura Frame. Objem vody je vířivce je 1488 litrů.

 

Vířivka Compact

Luxusní vířivka Compact je v porovnání s vířivkou Just Silence menší. Má také klasický obdélníkový tvar a její rozměry jsou 208 x 169 x 78 cm. Vířivka je vhodná pro 3 osoby. Vířivka Compact obsahuje 3 Jet Paks panely, které je možné měnit i během provozu vířivky. Počet trysek ve vířivce je 66. Stejně jako vířivka Just Silent obsahuje i vířivka Compact  obsahuje LED osvětlení, ozonátor pro úpravu vody, 2 PE filtry. Vířivka je vyrobená z materiálu acrylic a rámová konstrukce je maximálně odolný Endura Frame. Objem vody ve vířivce je 947 litrů.

 

Společné parametry vířivek

Základním vybavením obou vířivek jsou kromě výše popsaných filtrů, LED osvětlení a ozónové automatické filtrace také měkké pěnové pohodlné pohlavníky pro Vás komfort při relaxaci. Vířivky jsou ovládané dotykovým displayem. Pokud si budete přát, je možné vířivku ovládat i pomocí mobilní aplikace. Tak si můžete jednoduše nastavit teplotu vody, osvětlení nebo jednotlivé druhy víření.

Do vířivek je také možné nechat zapojit automatický dávkovač chemie a pak máte mnohem jednodušší úpravu vody. Vířivky mohou mít také zabudovaný audio systém, se kterým můžete při relaxaci poslouchat hudbu, na kterou budete mít zrovna náladu. Vířivky Just Silence a Compact jsou opravdu velkým luxusem na trhu vířivekChci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!