Laserová liposukce podbradku

Laserová liposukce podbradku
přidal(a) Marek Kotala, 17. Květen 2021

Takzvaná dvojitá brada je s přibývajícím věkem poměrně normálním jevem. Pokud ale nejste se svým podbradkem spokojeni nebo je opravdu výrazný, podstupte laserovou liposukci podbradku, která tento problém vyřeší.

Proč se nám dělá dvojitá brada?

Podbradek neboli dvojitá brada je projevem uvolnění pokožky v průběhu stárnutí současně s nahromaděním nadbytečného tuku v této partii. Zejména u žen nepůsobí podbradek příjemně a řada z nich by si jistě přála mít opět ostřejší úhel mezi krkem a bradou. Samozřejmě i muži s tímto estetickým problémem bojují. V ordinaci pražské kliniky BcD Clinic hledají pomoc s řešením dvojité brady pacienti všech věkových kategorií.

Laserová liposukce podbradku – návrat k mladistvému vzhledu

Moderní estetická medicína zná poměrně jednoduché řešení, jak si s podbradkem poradit. Jedná se o laserovou liposukci podbradku, která patří mezi často vyhledávané formy liposukce.

Průběh liposukce podbradku laserem

Pokud se bojíte, že bude zákrok nepříjemný, rozsáhlý a bude nutná dlouhá rekonvalescence, vyvedeme vás z omylu. Laserová liposukce podbradku je miniinvazivním zákrokem, který se provádí pouze v lokálním znecitlivění.

Během zákroku se do dolní části brady pomocí tenkého vpichu zavádí vlákno laseru. To proniká do podkožní tukové tkáně, kde zkapalňuje tukové buňky. Tyto buňky se následně odsají nebo, pokud je množství tuku menší, se postupně odplaví díky přirozené funkci lymfatického systému.

Po zákroku je vhodné nosit na noc stahující elastický obvaz, a to alespoň 14 dní. Díky obvazu dojde k rychlejšímu vstřebání otoku a také pokožka více přilne. Omezit by se měly sportovní aktivity, sauna a solárium, běžné aktivity lze provádět během jednoho až dvou dnů.

Na krásnou bradu si počkáte, ale výsledek stojí za to

Odstranění podbradku je běh na delší trať a výsledek není patrný ihned po zákroku. Několik dní po provedené laserové liposukci podbradku může být oblast citlivá a lehce prosáklá, ale postupně dochází k vstřebávání a opadávání otoku. Tuky jsou odplavovány a pokožka ve spodní partii brady se vypíná. Celkový proces formování oblasti může trvat 3-4 měsíce, teprve poté je patrný celkový výsledek.

Laserová liposukce podbradku má celou řadu výhod

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že si necháte odstranit podbradek laserovou metodou, vězte, že tento zákrok má řadu výhod:

  • díky liposukci podbradku dojde ke zdůraznění linie dolní čelisti a vykreslení úhlu mezi bradou a krkem
  • pomocí odstranění tuku v oblasti dolní části brady dojde k jejímu vytvarování
  • dalším efektem je zúžení krku a jeho celkové optické prodloužení
  • váš obličej získá mladistvý a svěží vzhled

U mírného až středně silného uvolnění pokožky má laserová liposukce podbradku výborné výsledky už po prvním zákroku. Pokud je obsah tuku v podbradku vyšší, je vhodnější zákrok podstoupit opakovaně, po 2-3 měsících. U výrazněji povolené pokožky se současně s liposukcí podbradku může provést také minilifting dolní části obličeje. Obě tyto metody pak společně povedou k vypnutí pokožky a vykreslení kontur obličeje. Více o laserové liposukci si můžete přečíst v našem článku „Liposukce – fenomén dnešní dobyChci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!