Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!

Kvůli dietě se nemusíte vzdát oblíbené nutelky!
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

Dietou si jistě prošel každý z nás. Občas se nám prostě stane, že máme mindráky ze své vlastní postavy a chceme s tím něco udělat. Většina z nás si řekla: „Tak a dost! Od zítra hubnu!“. Jenže ten zítřek se ještě nedostavil. Odkládali jsme to na zítra, pozítří, po svátcích a tak dále, až z celé diety vlastně sešlo. Nebo jste tu bláznivou dietu držet začali, ale po týdnu někdo přišel s vaším oblíbeným koláčem a vy jste prostě neodolali. Nemusíte se bát. Všichni jsme si tím prošli. A proto je tady můj web, který vám s tímhle vším pomůže!  Najdete na něm často aktualizované zdravé recepty, které jsou opravdu chutné a ještě k tomu zdravé! To je přece ideální kombinace! Člověk si v dnešní náročné době může zdravě zamlsat, takže už žádné zbytečné výčitky svědomí, které vám nesvědčí.

 

Zdravý životní styl Danči Hájkové

Říkáte si, co je to zase za nesmysl? Vždyť nás vždycky učili, že když chceme zhubnout, tak máme jíst jen zeleninu. Ano, zelenina tvoří velkou část zdravého životního stylu, ale je to zvláště pro její vitamíny. V našich receptech je ale také místo na maso, nebo i na zdravou RAW nutelku, která je mnohem chutnější, než ta kupovaná! Takže pokud to s hubnutím a zdravým životním stylem myslíte vážně, ale vaší oblíbené sladké snídaně, se nechcete vzdát, tak už si nemusíte zoufat! Naše týdně aktualizované recepty na zdravé snídaně jsou jednoduché na přípravu a zvládne je opravdu každý.

 

Danča Hájková - zdravé recepty

Na mém webu můžete také najít tu správnou inspiraci, jak začít správně cvičit a dozvíte se spoustu skvělých rad, jak si zlepšit váš životní styl. No a když už nebudete vědět kudy kam, tak můžete napsat přímo mě! Nejen že jsem autorkou tohoto webu, fitness trenérkou a nadšenec do zdravého životního stylu, ale mou superschopností je lidský přístup a pochopení. Budu vás motivovat na cestě za vaším lepším já a pomůži vám ve chvílích, kdy vám bude opravdu ouvej.

Tak neváhejte a už nic neodkládejte na zítřek! Zdravý životní styl začíná právě TEĎ!Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!