Konečně praktický dárek pro babičku a dědu

Konečně praktický dárek pro babičku a dědu
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Známe to všichni. Pořídit opravdu dobrý a smysluplný dárek pro naše blízké, rodiče či prarodiče je většinou pořádný problém. Často vybíráme dárky, které jsou nepotřebné a končí někde hluboko ve skříni nebo se z nich dokonce stává dárek putovní. Tj. dárek, který se předává dále a dále. Jistě jste to už také zažili, že ano?

 

I přesto všechno se v současnosti na trhu objevují zajímavé produkty, které jsou jako dělané pro obdarování starších generací. Jedním z nich může být unikátní foto-rámeček americké společnosti, jehož výhradním dovozcem pro ČR, SK a Polsko je společnost Nadramec s.r.o. Tento rámeček dokáže přijímat fotografie přímo z vašeho mobilního telefonu. No jen si to představte, jste na dovolené u moře s dětmi a pomocí vašeho mobilního telefonu vyfotíte a odešlete všechny krásné momentky přímo do rámečku babičky a dědy. Fotografie se v rámečku zobrazí prakticky ihned po odeslání a bez potřeby jakkoliv s rámečkem manipulovat. To ocení především starší generace. Prarodiče tak budou mít radost, že mají přehled o tom, jak se jejich vnoučátka mají skvěle. Mimo vaše fotky mohou také přijímat fotky od dalších členů rodiny, jejich přidání do rámečku je snadné a neomezené. Jako výhodný dárek se Nadrámec jeví i z pohledu nákupu, kdy se na něj jednoduše složí více členů rodiny. Rámečky mají navíc velmi líbivý a moderní design. Prodejce nabízí rámečky ve více barvách (nabídku naleznete ZDE). Díky tomu všemu, rámeček zapadne do každé domácnosti.

 

Pokud tedy hledáte jako rodina dárek pro vaše blízké, tento rámeček by rozhodně neměl ve vašem výběru chybět. Objednat můžete na www.nadramec.cz, tak neváhejteChci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!