Kojící podprsenky

Kojící podprsenky
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

 

Jsou určeny hlavně pro maminky na mateřské dovolené. Poskytují prsům oporu, která je během kojení zapotřebí. Vrchní vrstva je snadno odnímatelná a uzavíratelná jednou rukou pro rychlejší kojení. Zabraňují přesychání mateřského mléka a navíc jsou vyrobeny z jemné látky proto jsou velmi pohodlné.


Kdy začít nosit?


Maminky by měly začít nosit kojící podprsenky na začátku 8. měsíce těhotenství, kdy by už prsa neměly přibývat na objemu. Kromě toho si stihnete i zvyknout na jinou podprsenku jak jste zvykli nosit. Naučte se ji i sundavat jednou rukou, abyste s tím pak neměli problémy, i když je to poměrně jednoduché.


Jaké má výhody?


• zabraňují přesychání mateřského mléka - jsou ze speciální látky, na rozdíl od běžných a tak zabraňují přesychání mléka, což je mnohdy problémem při normálních podprsenek.
• je snadno odnímatelná a uzavíratelná - jednou rukou si ji dokážete odnímat a tak se můžete věnovat i držení děťátka.
• dlouhá životnost - většinou jsou podprsenky vyrobeny z kvalitních látek, které jsou sice dražší než běžné podprsenky, ale vydrží podstatně déle.
• pohodlné nošení - jemná a pohodlná látka, to je asi nejdůležitější, aby se nám podprsenka nosila pohodlně


široký výběr

 

Velkou výhodou je, že na trhu najdeme široký výběr kojících podprsenek v nejrůznějších barvách a s nejrůznějším vzory, tak si budete moci vybrat i více barev pod různé šaty.


Jak vybrat správnou velikost?


Měli byste vycházet z rozměrů dobře sedící podprsenky ve třetím trimestru. Kolísání velikosti prsou v období kojení se zpravidla ustaluje od šesti týdnů až po několik měsíců pravidelného kojení. Velikost prsou se pak obvykle zmenší o jedno číslo a ta velikost pravděpodobně zůstane již do konce kojení.

 Chci ZDE článek / odkaz


Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!


Jedlé papíry

Máme skladem: Cukrářské potřeby, pomůcky na pečení, suroviny, marcipán

Rizoto recepty

Nejlepší recepty na rizoto na Receptnajidlo.cz

Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!