Kam s fotkami?

Kam s fotkami?
přidal(a) Marek Kotala, 7. Říjen 2019

 


Kam s fotkami, aby se nepoztrácely? Přece do fotoknihy!

Jestli doma neustále řešíte, kdo kdy vytáhl kterou fotku z fotoalba a nevrátil ji tam, máme pro vás řešení: fotokniha. Z té vám nikdo nic neukradne, leda by vytrhl celou stránku. Ale to by si snad nikdo nedovolil!

 

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit pro výrobu fotoknihy HappyFoto. Nejen proto, že bylo první společností, která fotoknihy v Česku nabízela a vyráběla, ale teď k tomu máme ještě jeden důvod: je zatím jedinou společností, u níž si rozpracovaný projekt můžete uložit do cloudu. To znamená, že si například fotoknihu navrhnete v mobilním telefonu, pak si ji vyšperkujete v práci na počítači a objednáte ji z domácího počítače, až vám ji hlava rodiny schválí. A je jedno, jestli používáte PC nebo Mac, Android nebo iOS. Nová appka od HappyFota běží všude stejně.

 kam s fotkami - happy foto foto kniha

Kromě fotoknih si můžete u HappyFota objednat také třeba fotokalendáře, fotoobrazy nebo různé fotodárky. Takže jestli víte o někom, kdo touží po fotce z vašeho rodinného fotoalba, můžete mu ji nechat vytisknout třeba na zástěru nebo na hodiny. Možností najdete u HappyFota habaděj!

 Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!