Jiná doba? Roušky s potiskem.

Jiná doba? Roušky s potiskem.
přidal(a) Marek Kotala, 4. Květen 2020

Dnešní doba je jiná. Okolnosti, které najednou nastaly, změnily celý náš pohled na svět a také došlo k mnoha opatřením, kdy jsme museli začít používat ochranné pomůcky.

Ochranné pomůcky

Mezi jednou z ochranných pomůcek, které musíme nosit – ať už z nařízení vlády, nebo hlavně proto, že chceme chránit lidi kolem sebe a tím vlastně i sebe samotných, je nošení roušek.

Rouška s designem

Na každou takovou změnu můžeme pohlížet různými pohledy. Můj prvotní pohled byl, že musím začít nabízet roušky, aby jich byl dostatek pro všechny. A jen co se začala nasycovat poptávka a měli jsme každý svoji první roušku, bylo jasné, že budeme potřebovat další. A tak jsem chtěla spojit to, co máme rádi a využít to v náš prospěch.

 

Začala jsem tedy nabízet na eshopu http://www.fashionlu.cz. roušky, které mají svůj design.

 

Roušky jsou vyrobené z elastického materiálu, takže se moc příjemně nosí, mají příjemnou texturu pro obličej a zajistí Vám pohodlné nošení. Roušky Vám zajistí optimální ochranu, chrání Vás i Vaše okolí. Rouška chrání i proti prachu a smogu.

 

Roušky mají uchycení pomocí gumiček, které se připevní za uši, také mají velmi rychlé a pohodlné a jednoduché nasazení. Roušky jdou samozřejmě vyvařit, takže není problém se zajištěním jejich bezpečné desinfekce.

 

Roušky s vlastním potiskemVlastní rouška s potiskem

Pokud se podíváte na můj web, najdete tam roušky v mnoha variantách. Naše roušky jsou s filmovými motivy, auty a jinými stroji, motivem her, abstraktní nebo s originálním potiskem. 

 

Specialitou jsou roušky pro dva, kde budete mít originální roušku pro něj a pro ni a dohromady budete krásně ladit.

 

Problémy mohou nastat s nošením roušek hlavně u dětí, u kterých je velmi těžké vysvětlit, proč musíme mít neustále zakrytá ústa. Ale s našimi rouškami to je mnohem jednodušší. Pro děti máme speciální roušky s motivem zvířátek, pohádkových postav – Superman, My Little Ponny, ToyStory, Pokémoni nebo seriálových postav jako jsou Simpsonovi, Přátelé, Vikingové, Hra o trůny a mnoho dalších. 

 

Podívejte se na naše stránky a vyberte si takovou roušku, která se Vám bude nejvíce líbit a kterou nebudete chtít ani přestat nosit.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!