Jídelní stoly z masivu

Jídelní stoly z masivu
přidal(a) Marek Kotala, 17. Srpen 2018

 

 

Není nic krásnějšího než si sednout společně s rodinou nebo přáteli ke společnému stolu. Jídelní stůl je nedílnou součástí každé kuchyně a je místem pro společné setkání a strávení příjemných chvil a výborné snídaně, oběda nebo večeře. Jídelní stůl by měl být prostorný, velký, aby se k němu vešli vždy všichni členové rodiny.

 

Výběr jídelního stolu by měl být velice pečlivý. Stůl by měl být pevný, odolný a mít výbornou stabilitu. Naše jídelní stoly z masivu jsou vyrobeny ze 100% dřeva. Vybírat můžete ze dvou barevných variant - jednak jádrový buk nebo divoký buk.

 

Naše jídelní stoly z masivu jsou povrchově upraveny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje dlouhou životnost a také zvýrazňují kresbu dubového nebo bukového dřeva. Tato povrchová úprava je nejlepší možnou úpravou dřeva.  Jídelní stoly z masivu vytváří ve Vašem bytě nebo domě příjemný design.

 

Jídelní stůl můžete mít kulatý, čtvercový nebo obdélníkový. V naší nabídce naleznete jídelní stoly z masivu v různých rozměrech, ať už standardní rozměry nebo jiné. Jedná se o kvalitní německé stoly. Stoly jsou vyrobené z masivního dřeva a jejich robustní konstrukce zajišťuje našim stolům vysokou stabilitu a pevnost. Síla masivních desek je 2,5 cm. Nábytek je povrchově upraven a díky tomu zajišťuje dlouhou životnost. Stoly se hodí ke každému nábytku.

 

Stoly od nás jsou zabaleny v zalisovaném plastovém balení v demontu. Některé jídelní stoly je možné využít jako klasické jídelní stoly nebo případně i jako počítačové stoly.

 

Na našich webových stránkách www.masiv-prodej.cz/masivni-jidelni-stul/ si můžete prohlédnou všechny naše stoly a vybrat si ten nejvhodnější stůl, který Vám bude ve všem vyhovovat a splňovat vaše požadavky. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici a rádi vám poradíme s výběrem.

 

 

 Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!