Jedinečné funkce ledniček a mrazniček Miele

Jedinečné funkce ledniček a mrazniček Miele
přidal(a) Marek Kotala, 17. Květen 2021

Když vybíráte novou lednici a mrazničku, chcete, aby tento nový domácí elektrospotřebič byl nejen energeticky nenáročný, ale aby bylo jeho používání co nejkomfortnější. Poznejte přednosti spotřebičů Miele. Zamilujete si je.

Značka Miele nabízí vysoce vyspělé chladničky i mrazničky ve variantě k zabudování do kuchyňské linky (vestavné) nebo jako volně stojící. V obchodě ETD ELEKTRO Příbram (Trhové Dušníky) vám poradí s výběrem i nákupem. Najdete zde odborníky, kteří mají s prodejem domácích elektrospotřebičů dlouholeté zkušenosti. Zjistíte, že kuchyňské spotřebiče Miele vás příjemně překvapí a nabídnou vám i to, co byste nečekali.

Design, funkčnost a hospodárnost ledniček a mrazniček Miele

Šetří přírodu i vaši peněženku

Ledničky Miele disponují účinným chladícím systémem a ve spojení s izolačními materiály prvotřídní kvality je zajištěna vysoká energetická účinnost spadající do třídy A.

Optimální nastavení pro lepší skladování potravin

DynaControl

Vnitřní kontrola vlhkosti vzduchu a teploty DynaControl umožňuje uvnitř ledniček Miele vytvořit ideální podmínky jak pro skladování jídla, tak pití. Integrovaný ventilátor podporuje cirkulaci vzduchu.

Abyste viděli všechny dobroty


Miele KS 28423 - LED svícení FlexiLight

Vnitřní osvětlení lednic Miele je nastaveno tak, aby neoslňovalo, ale přitom poskytovalo dostatečné osvětlení celého prostoru. LED svícení FlexiLight si můžete podle vlastní úvahy nastavit do zvolené výšky a vždy tak budete mít vnitřní police osvětleny tak, abyste na vše dobře viděli. LED diody mají dlouhou životnost a jsou účinnější než klasické žárovky.

TIP: Volně stojící lednička Miele KS 28423 D ED/CS Nerez CleanSteel je nádherně prostorná a energeticky úsporná (třída A+++). Lednička Miele v provedení nerez se stane designovým prvkem v kuchyni.

Čerstvé potraviny s funkcí PerfectFresh

Ovoce, zelenina, maso, ryby nebo třeba mléčné výrobky zůstanou déle čerstvé, pokud je uskladníte při teplotách od 0 °C do +3 °C. K tomu je v ledničkách Miele připravena speciální přihrádka PerfectFresh Pro vybavená funkc která udržuje ideální teplotu i vlhkost vzduchu.

ComfortClean – hygienická čistota každý den


Miele K 12012 - Praktický džák SAN

U ledniček Miele z řad K 10.000, K 20.000 a K 30.000 jistě využijete příjemné uložení lahví do praktických držáků SAN, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů odolávajících poškrábání, působení chemikálií i teplotním změnám a lze je umýt v myčce nádobí.

TIP: Malá chladnička s mrazničkou Miele K 12012 S-3 je ideální volbou do domácnosti s jedním nebo dvěma členy. Uvidíte, že i s malým prostorem se dají dělat zázraky.

S funkcí Active AirClean bojujete proti zápachu

Vnitřní prostředí lednice by mělo být bez zápachu, a proto jsou lednice Miele vybaveny funkcí Active AirClean. Jedná se o filtr s přírodním uhlím a chitosanem, které zbavují lednici zápachu.

Oddělené nastavení pro ledničku a mrazničku Miele


Systém DuplexCool reguluje chlazení samostatně

U kombinovaných ledniček a mrazniček jsou k dispozici dva chladící okruhy se dvěma vlastními kompresory. Systém DuplexCool reguluje chlazení samostatně, což znamená, že se nepřenáší pachy nebo vlhkost.

Lednice, které zavřete jednoduše a potichu

Miele ledničky a mrazničky disponují technologií SoftClose, díky které se dvířka zavírají velmi potichu. Při úhlu 30° se dokonce zavírají automaticky sama a bez jakýchkoli nárazů. Samotná dvířka jsou vybavena rukojetí Click2open chytře skrytou na boku dvířek.

Lednička + vinotéka + mobilní telefon

Pro ledničky a vinotéky Miele je dostupná aplikace Miele@mobile, kterou si můžete nainstalovat na svůj mobilní telefon. Po přihlášení chladničky nebo vinotéky je můžete začít pohodlně nastavovat a ovládat na dálku.

Námraza je minulostí

Nepříjemné odmrazování ledu vás u mrazniček Miele nemusí trápit. Funkce NoFrost zajišťuje cirkulační chlazení, při kterém se netvoří led a potraviny nenamrzají.

Mraznička tak velká, jak potřebujete


FNS 28463

U Miele mrazniček si můžete vnitřní prostor uspořádat tak, jak aktuálně potřebujete. Nejen zásuvky, ale i skleněné police lze vyjmout a tím vytvořit větší prostor.

TIP: Velkorysá volně stojící mraznička Miele FNS 28463 E ed/cs Nerez CleanSteel je připravena pojmout vše, co do ní uložíte. Navíc disponuje funkcí IceMaker, díky které budete mít vždy k dispozici čerstvě vyrobené kostky ledu.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!