Jarní úklid - nebuď na to sama

Jarní úklid - nebuď na to sama
přidal(a) Marek Kotala, 21. Květen 2020

Už je tady zase jaro, ráno nám posvítí sluníčko do bytu a my vidíme, jak máme špinavá okna, prach, který sluníčko „krásně“ osvítí a zvýrazní.

Je na čase tedy začít a pořádným úklidem. Ale nemáte na něj čas a chuť? Když přijdete unavení z práce, nemáte chuť ani pomyšlení ještě na to, že byste si vzali do ruky hadr a začali? Tak právě proto jsme tady my!  Úklidový portál www.vyluxuj.cz.

Úklidový portál

Když kliknete na náš web, najdete zde množství paní na úklid domácnosti. Nepotřebujete žádnou firmu, která Vám bude úklid zprostředkovávat. Jednoduše se podíváte, najdete paní, kterou chcete a rovnou jí zavoláte a domluvíte si s ní úklid bytu, rodinného domu, umytí oken, ale třeba i pomoc na zahradě nebo žehlení apod. V naší databázi můžete najít i paní na úklid kanceláří, není problém cokoliv, s paní na úklid se domluvíte, co přesně budete chtít

Členství na portále

Jak to celé tedy funguje? Abyste si mohli nechat zobrazit kontakty a komunikovat s paní na úklid, musíte být členem na portále vyluxuj.cz. Jen aktivní členové mohou tyto informace vidět. Bez členství nejde odeslat poptávku. Vybrat si můžete druh členství, které Vám vyhovuje. Pokud chcete jen jednorázově najít paní např. na umytí oken, zaregistrujete se na 7 dní. Pokud chcete hledat úklidové paní pravidelně, tak je pro Vás výhodný balíček na celý rok. Jsou tu i varianty na měsíc nebo 90 dnů.

Pak se Vám zobrazí kontakty, reference a přes poptávkový formulář můžete vyhledávat paní na úklid ve Vašem okolí. Pokud budete hledat paní na úklid v Praze, jednoduše zadáte lokalitu Praha a můžete vybírat. Server Vám najde paní na úklid v okolí Prahy. Vy si přečtete recenze a vyberete, kdo je Vám sympatický.  

Žádné provize

Až si vyberete svojí paní na úklid, pak už se domlouváte přímo s ní, může k Vám docházet neomezeně dlouho i poté, co Vaše členství skončí.

Za úklid pak neplatíte žádnou provizi, stačí pouze jednorázově zaplatit členství. Poté už jen platíte pouze za provedený úklid. Tím se náš portál liší od všech ostatních úklidových firem.

Přijďte vyzkoušet na paní na úklid, neztrácejte zbytečně čas úklidem, věnujte ho radši Vaší rodině nebo Vaším koníčkům.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!