Jak vařit afrodisiakálně

Jak vařit afrodisiakálně
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

Láska prochází žaludkem – to je dávná pravda. Jako každé pořekadlo má více výkladů. Jedním z těch modernějších je afrodisiakální kuchyně. Skutečně lze vařit tak, aby jídlo zvyšovalo chuť na sex a posilovalo libido. Správně zvolené suroviny dokonce dokáží ovlivňovat i délku a intenzitu intimních prožitků. Afrodiziaka by tedy mohla být i klíčem k oné lásce v žaludku.

 

Vaření s afrodisiaky

S afrodisiaky se vaří v podstatě úplně stejně jako s kterýmikoli jinými ingrediencemi. Jediný rozdíl je v použití těch správných bylinek a koření. S Afrodisiaky se ale nemusíme omezovat jen na to. Máme tu i afrodisiakální zeleninu, ovoce a mnoho dalších zajímavých surovin. Přírodní afrodisiaka mají blahodárné působení nejen na sexuální apetit, ale i chuť do života a celkové zdraví.

Přírodní afrodisiaka naleznete na AFRODISIAKA.cz .

 

Účinky přírodních afrodisiak

Afrodisiaka často fungují na principu zlepšení celkového prokrvení organismu. Je to onen známý efekt, kdy se po požití větší dávky chilli papriček objeví na tváři ruměnec. Podobným způsobem funguje například i ginkgo, které také zlepšuje celkové prokrvení organismu a dokonce se v některých kulturách považuje i za elixír života a všelék. Některá afrodisiaka jako je celer mají čistící účinky. Je potom otázkou, zda sami o sobě zvyšují libido nebo spíše pročistí organismus, který následně v lepší kondici funguje lépe a má větší chuť se reprodukovat.  Přírodní afrodiziaka mají zkrátka hodně blahodárných účinků a tak i v případě, že nezaúčinkují podle představ, udělají dobře vašemu organismu.

 

Raw strava s afrodisiaky

Syrová strava je dnes módním trendem a nevyhneme se jí ani zde. Bez vaření se nezničí některé blahodárné látky a afrodisiakální účinem může být dokonce větší. Co například nahradit večerní brambůrky u televize najemno nakrájenými plátky celeru. Je to opravdu pochoutka, nezabere ani 5 minut a při pravidelné konzumaci uvidíte, že zlepší i váš intimní život.

 

Zdravá strava vs. tablety

Mnoho přírodních afrodisiak je v našich končinách snadno k dostání a jejich cena je zlomková oproti potravinovým doplňkům a lékům na potenci. Účinek látek vytvořených v laboratořích bude pravděpodobně větší a rychlejší, na druhou stranu ale můžete nadměrně zatížit játra a přivolat si některé vedlejší účinky. Není to samozřejmě nezbytné. Při pravidelné a dlouhodobé konzumaci přírodních afrodiziak ale nic nehrozí a navíc se můžete těšit i z dalších blahodárných vlivů na Váš organismus.

 

Jak fungují afrodisiaka?

Někteří lidé si myslí, že si stačí vzít pilulku a je vystaráno. V podstatě je to i cíl farmaceutů v tomto oboru. Nicméně afrodisiaka, která nejsou na předpis a nemají řadu negativních účinků nebo nejsou zaměřena především na ztopoření pohlavních orgánů fungují jinak. Pouze zintenzivňují prožitek. Pokud se přes den na sex naladíte, pošťouchnete partnera/ku několika pikantními SMS a vzbudíte jeho fantazii, pak se budou dít divy. Pokud ale přijde manžel unavený po 12ti hodinách v práci a rovnou dostane vynadáno za nevynesený koš, můžete do něj narvat, jaká afrodisiaka chcete, stejně se mu do sexu pravděpodobně vyloženě chtít nebude.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!