Jak najít dokonalou fotku

Jak najít dokonalou fotku
přidal(a) Marek Kotala, 4. Říjen 2022

Existuje mnoho webových stránek s obrázky, které nabízejí bezplatnou fotografii a bezplatné stahování. Megapixl nabízí stovky tisíc bezplatných obrázků přímo v produktu. Pokud chcete na snímek přidat obrázek, můžete jednoduše prohledat jejich bezplatnou knihovnu, aniž byste museli kontrolovat jiné webové stránky.


Fotografie byla vždy nedílnou součástí designu. Naneštěstí jsme si už zvykli vídat ošidné záběry lidí v oblecích, kteří si potřásají rukama. Mnohé z těchto fotografií jsou nejen nevkusné, ale stojí spoustu peněz.


Na mnohé z těchto fotografií se nevztahují žádná omezení autorských práv nebo jsou licencovány v rámci veřejné domény Creative Commons. To znamená, že můžete kopírovat, upravovat, distribuovat a provádět dílo, a to i pro komerční účely, a to vše bez vyžádání svolení.


Některé fotografie však mohou vyžadovat uvedení zdroje. Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zjistili, pod jakou licenci spadají, ale přesto vám doporučujeme provést vlastní průzkum a určit, jak lze tyto obrázky použít.


Hledáte ty správné obrázky pro svůj internetový obchod, web nebo sociální média. Nemáte čas na produktovou fotografii, takže jste široko daleko hledali bezplatné obrázky k použití, ale stále naráželi na ošidné fotografie lidí, kteří slaví v zasedacích místnostech nebo se smějí v salátech.


Každý měl problém s tím, že vlastně potřebuje pěknou fotku a nemít ji po ruce. Používání Googlu může rychle vést k soudnímu sporu, takže je to něco, čemu byste se rozhodně měli vyhnout, pokud to chcete napravit. Řešením jsou obrázky bez licenčních poplatků z určitých databází obrázků, které jsou přístupné nejlépe ze všech: zdarma.


Jak již bylo zmíněno výše, zvláště u obrázků bez licenčních poplatků byste měli věnovat pozornost licenčním podmínkám. Proto, ačkoli se jedná o všechny databáze pro obrázky zdarma a bez licenčních poplatků – vždy si přečtěte licenční podmínky a mějte na paměti licenci každého obrázku. Pak byste si měli bez obav užívat bezplatné obrázky.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!