Jak koupit Bitcoin

Jak koupit Bitcoin
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

O "tom Bitcoinu" jste už určitě slyšeli. Zřejmě jste také slyšeli, že se do něj dá investovat, tak jako do jakýchkoliv jiných komodit, forexů, cenných papírů apod. Výhodou investice do kryptoměn je ta, že vše můžete dělat s opravdu malými obnosy a z pohodlí domova. Můžete začít klidně s pětistovkou a po registraci na burze si "kousek toho Bitcoinu" nebo jiné kryptoměny koupit.

Ovšem o tom zase jindy. Již málo lidé ale ví, že Bitcoin a jiné kryptoměny, kterých je mimochodem přes 1500, se dají tzv. těžit. A to dokonce i v domácích podmínkách. Můžete si tak vlastně "tisknout peníze" resp. kryptoměnu, kterou pak směníte za jakoukoliv reálnou měnu (CZK, EU, USD aj.).

 

Jak těžit Bitcoin sám doma?

Samozřejmě problematika tohoto není zase tak úplně jednoduchá. Je zde velké množství lidí, které to ale baví, a chtějí věc studovat, vlastnoručně investovat a těžit kryptoměnu. Pro ty, kteří jsou na úpném začátku, určitě doporučuji začít např. zde: CHCI TĚŽIT BITOCIN SÁM


Jak těžit Bitcoin s profesionálem?

Pro ostatní, kteří by se také rádi svezli na vlně kryptoměn a nějaký ten "Bitcoin" vytěžili a nebo do něj rovnou investovali a zároveň ale nechtěli celou problematiku studovat, zde mám jiné doporučení. Dnes si můžete pronajmou specializovaný ASIC stroj na těžbu kryptoměn úplně bez znalostí. Více o tomto modelu se dozvíte: CHCI TĚŽIT BITCOIN S PROFESIONÁLEM.
Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!