Inspekce nemovitosti

Inspekce nemovitosti
přidal(a) Marek Kotala, 20. Srpen 2018

Inspekce nemovitostí

S rodinnou jsme dlouho plánovali koupi rodinného domu ve středních Čechách, nakonec jsme zakoupili  starší rodinný dům kousek od Dobříše.  

Od koupi staršího domu nás odrazovali zkušenosti našich známích a hororové scénaře, co jsme znali z televize a diskuzí na internetu. Co vše může znamenat puklina nebo vlhký flíček na stropu a kolik stovek tisíc by nás stála následná oprava. A abychom se tomuto vyhnuli, rozhodli jsme se vyhledat odborníka a nechat si nemovitost prověřit.

 

S odhalením skrytých vad nám pomohl certifikovaný inspektor nemovitostí pan Jiří Hlavín

Dle pozitivních referencí jsme našli odbornou firmu, která se touto problematikou zabývá - Inspekce nemovitosti.  Formou nezávazné poptávky a vyplněním formuláře na internetu jsme kontaktovali pan Jiřího Hlavína a chtěli mu tak přenechat všechny starosti s přověřováním technického stavu domu J.  Do 12 hod po obdržení poptávky nám zavolal a ihned s námi dohodl termín návštěvy a zaslal nám také předběžnou cenovou nabídku. V případě, že prodávající nemá průkaz o energetické účinosti budovy – PENB můžete se také na něj obrátit.

 

S čím Vám může inspektor nemovitosti poradit?

Certifikovaný inspektor nemovitosti se tak již zůčastnil prohlídky nemovitosti a upozornil nás na problémi a závady již během prohlídky. Firma Nemopas má také různé varianty inspekce nemovitostí, na základě kterých, Vám vypracuje Technický průkaz nemovitosti, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejich případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS. Metodika NEMOPAS prověřuje nemovitost v různých technických oborech: Statika, úniky tepla, izolace proti vodě, technického zařízení budovy atd.

 

Autorizovaný Inspektor nemovitosti pan jiří Hlavín s firmy Nemopas nám vše v klidu vysvětlil...

Certifikovaného inspektora nemovitosti, soudního znalce pana Jiřího Hlavína firmy Nemopas - Příbram, Vám můžeme vřele doporučit! Bylo vidět, že se v oboru pohybuje již řadu let a je to odborník na svém místě. Ocenili jsme také rychlost s jakou nám vypracoval průkaz technického stavu budovy, vše bylo hotovo do týdne a mohli se tak rozhoudnout pro  koupy nemovitosti. Vše nám v klidu vysvětlil jako osobám bez technického vzdělání. Inspekce nemovitosti Nemopas je se zárukou 3 roky na budoucí výskyt vad označených v technickém průkaze jako ty, které nenastanou. S firmou Nemopas, se proto nemusíte obávat ani koupě staršího rodinného domu, protože máte přehled o tom co Vás může potkat a můžete těmto událostem také předejít...

 

 Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!