Ideální vánoční dárek - Obraz

Ideální vánoční dárek - Obraz
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

Vánoce jsou přede dveřmi a vy stále nemáte žádný vhodný dárek pro Vaše nejbližší? Co dát babičce, mamince, co tetě? Máme pro Vás tip k nezaplacení. Darujte jim Váš fotoobraz na plátně. Určitě máte nějakou společnou fotografii, která by se mamince nebo babičce vyjímala krásně v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Naše fotoobrazy jsou velmi kvalitní a přitom Vás nevyjdou draze. Obrazy vyrábíme za co nejnižší ceny, takže se nemusíte bát, že by Vás tento dárek stál všechny peníze.

 

Fotoobraz

Naše společnosti Fofr-obrazy.cz Vám vytvoří obraz z fotografie na plátno. Jediné, co pro to musíte udělat vy je to, že nám odešlete nebo přinesete Vaši fotografii. Jsme česká firma, která se zabývá výrobou obrazů na plátně z Vašich fotografií.

 

Jak se vyrobí fotoobraz?

Jen co nám pošlete fotografii, začneme pracovat na Vašem fotoobraze. Náš grafik připraví fotografii pro tisk. To se provádí tak, že se dá snímek do tiskové šablony a  správně se umístí motiv na formát obrazu. Tím jsou data připravená k tisku na plátno. Fotoobrazy provádíme ve vysoké kvalitě, při tisku kontrolujeme průběžně kvalitu tiskového výstupu tak, že se kontroluje tisk a fotografie v počítači, aby nedošlo k žádné chybě a pokud bychom něco takového odhalili, okamžitě sjednáme nápravu, aby výsledný fotoobraz byl té nejvyšší kvality. Tisk probíhá v té nejvyšší kvalitě a barvami, které nevyblednou. Bude to tedy dárek, který Vašim blízkým vydrží velmi dlouho a budou se z něj moci darovat dlouhá léta.

 

Když je vše vytištěno na plátně, nechává se plátno důkladně zaschnout, aby došlo k maximální fixaci barev - cca 48 hodin. Po uschnutí se napíná plátno na rám. Napnuté obrazy projdou finální kontrolou, zda nejsou žádné vady v tisku ani v rámu, zda je plátno řádně napnuté a není nikde pokřivené. S výrobou fotopláten máme velkou zkušenost a tak zajišťujeme, aby výsledný fotoobraz byl opravdu velmi luxusní.

 

Hotové obrazy jsou zabalené do fólií a transportních boxů a ty jsou potom odeslány přímo k Vám. A na Vás pak už čeká jen poslední úkol a to, abyste vánoční dárek zabalili a mohli jej s láskou darovat.

 

Dodáme do Vánoc

Pokud budete chtít vyrobit obraz pro Vaše blízké k letošním Vánocům, neváhejte. Uzávěrka tisku pro rok 2017 je do 10.12. Tím Vám zaručíme, že Vaši objednávku stihneme doručit do Vánoc.  Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!