Humorná kniha Deník praštěné 4cátnice

Humorná kniha Deník praštěné 4cátnice
přidal(a) Marek Kotala, 28. Srpen 2018

Tip na skvělý dárek!  Humorná kniha Deník praštěné 4cátnice

Přemýšlíte o dárku pro svou maminku, sestru, přítelkyni nebo manželku?

 

Konec trápení!

Po dlouhé době je na trhu humorná kniha, která baví od počátku do konce. Přečtete ji jedním dechem – 368 stránek zábavného čtení.

 

Jsou lidi, které neustále během života provázejí trapasy. Nějakým způsobem přitahují maléry – začátek skvělý – konec katastrofální.

 

V knize Deník praštěné 4cátnice se prostřednictvím hrdinky navrácíme do 70. a 80. let dvacátého století.  Byla to doba neklidu, ale „Husákovy děti“ nerozházela. Dokázaly se bavit po svém. Zmítala se hrdinka mezi realitou a absurditou, ale bylo to legrace.

 

Život jde dál, je tady sametová revoluce a touha podnikat.  Přicházejí další katastrofy, kde hrdinka bojuje nejen s neúspěchy v podnikání, ale i se žárlivosti - čelí neuvěřitelným příhodám. Naštěstí vše bere s humorem a sarkasmem sobě vlastním, přestože nakonec skončí na pracovním úřadu a zároveň i v nemocnici.

 

Pamětníci oné doby zajisté ocení společné vzpomínky, starší nahlédnou do života svých dětí (doví se mnohé věci, které je možná i překvapí), a pokud jste mladí, neuškodí vám sonda do života vaší mámy a táty. 

 

Garantujeme vám, že vás kniha potěší a přivede na lepší myšlenky.  Čtivý příběh psal sám život, i když se to kolikrát zdá neuvěřitelné.

 

Tištěnou knihu si lze zakoupit na tomto odkazu:  http://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/0/0/5/1060-Hassl-Yvonne-Denik-prastene-4catnice

 

Toužíte se smát? Tak neváhejte s objednávkou!
Přejeme příjemné počteníčko! Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!